Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Hogyan tudnám...

Szerintetek Hogyan tudnám leállítani a feleségem előző kapcsolatából született fiát, aki már 32 éves de még mindig azon "szorgoskodik" hogy hogyan lehetne szétválasztani minket. A páromat úgy befolyásolja, ahogy akarja. Van ötlet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem sok mindent tudsz tenni, amíg a párodat ennyire lehet befolyásolni.Gondolom, egyke gyerek, mert azok szoktak az anyjukra féltékenyek lenni ennyire.A párodnak kellene a sarkára állni.
2010. dec. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az elottem szolo velemenyet,.

Masik opcio,ha leulsz vele es megbeszelitek,mint ferfi a ferfival,hogy miert is van ennyire ki ellened? ha az edesanyja Teged valasztott,ezt tiszteletben kellene tartania,ha mar ennyire anyas.

Kommunikaljatok,mert csak a tiszta ,egyenes beszed vezethet eredmenyre.

2010. dec. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyám 50 egynéhány évesen összeismerkedett egy pasival. Mindkettőjüknek volt már két felnőtt gyereke. Sokáig nagyon boldognak tűntek, és azok is voltak. Én már pót papának tekintettem a manust, mert annyira jó fej volt, és anyám annyira kivirult mellette.De! A kisebbik fia tönkre tette a kapcsolatukat.Folyamatosan az apja vérét szívta, lelkileg és anyagilag.Pedig egyikre sem volt oka. A nagyobb fiú is megállt a saját lábán, egzisztenciát teremtett magának,és szerette anyámat is, amiért boldognak látta az apját mellette,míg a kisebb folyamatosan zsarolta az apját. Semmi nem volt elég neki. Se az önálló lakás, se kocsi, se egyetem, amit mind az apja biztosított neki.(Minden trükköt bevetett, nehogy már az apja jól érezze magát nélküle.Ennek nem egyszer én is tanúja voltam)Anyám megtette amit lehet, eltűrte amit lehet, de 10 év után,60 évesen inkább egyedül maradt. A volt párja most egy eladhatatlan lakásban, fűtés nélkül él, mert a kisfia nem engedi be őt abba a lakásba amit az apja vett neki. Ja, és 3* többet keres apunál, aki biztosította neki a diplomát.Szóval, ha a feleséged nem látja át a dolgot...akkor nem biztatlak. Főként mert ő anya, ami ebből a szempontból még rosszabb, mint egy apa.(Már a személyes példám alapján.)Szóval ha a pasi erre vágyott, ezt akarta...hát megkapta. A kölyke zsarolja, megalázza és a sárba tiporja. Pedig lehetett volna másként is.Ő döntött.A feleséged fog dönteni.
2010. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!