Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám szétválasztani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám szétválasztani őket?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon jó barátom, életem értelme és akit már vagy 2 éve nem úgy szeretek, mint egy egyszerű barátot. Az a baj, hogy van már 1 éve egy barátnője, akivel nagyon jó a kapcsolata és még egyszer sem veszekedtek. Egy olyan fiúról van szó, aki sosem tudná elhagyni a barátnőjét, csak a nő dobhatná őt.

Féltékeny és önző vagyok, de akkor is... hogy tudnám elérni, hogy szakítsanak? Én jobban megérdemlem őt :@


2010. jan. 6. 23:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

ezt ne csináld, eszedbe se jusson!

ha szereted őt, akármilyen értelemben is, akkor örülsz a boldogságának! reménykedni lehet, de ha tennél vmit, az is lehet, h rosszul sülne el a dolog. ha nem szeretné a bnőjét, akkor nem lenne vele. ha elválasztanád őket, lehet örökre megutálna.

soha ne próbálj meg szerelmet kierőszakolni!

2010. jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%
Így a leírtak alapján, te nem érdemelsz semmit.
2010. jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
43%
Kösd egy lufira a lelkiismereted,aztán engedd fel az égbe.Amúgy ha egy nő ilyet nem tud elérni akkor nem is nő igazán.Az be szokott válni ha túl sokat van veled és túl sokat lógtok együtt,idővel kihúzza a gyufát.Amúgy ilyenben nem is akarok tanácsot adni igazán.
2010. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
68%
Egyet jegyezz meg! Ha észreveszik, h áskálódsz, akkor egy szövetséget fognak alkotni!!! Így ketten lesznek ellened. Légy türelemmel! Hallgasdd meg a fiút, biztos lesz majd gondja a lánnyal, légy megértő vele, légy Te a társa ha gondja van! Ha gáz, úgyis szakítanak, ha nem, ne tégy semmi rosszat, mert megbánod, és visszakapod ugyanazt, amit Te tettél!!!
2010. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%

idézlek: "2 éve nem úgy szeretek, mint egy egyszerű barátot"

"már 1 éve egy barátnője"


Ha neki már 1 éve van barátnője, de te már 2 éve nem ugy szereted mint barátot akkor miért nem léptél? miértnem fogtad meg te? Ha szétválasztod őket, remélem megtudja, hogy te voltál és akkor se szerelem se barát.

Megéri? gondolj bele.

2010. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Tudod drága pont 1 ilyen lány tette tönkre a 2 éves kapcsolatunkat.Bár megbocsátottam,de mindent előről kezdtünk.Eszedbe ne jusson őket szétválasztani,majd lesz más aki mégjobban érdekel.Esetleg neked jól esne ha fordított helyzetbe tőled akarnák a kedvesedet elvenni?Nem hiszem...
2010. jan. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%

Tudom, hogy kegyetlenül hangzik, de neked is meg volt az alkalmad, hogy "megszerezd", de nem jött össze/nem tetted/etc. A barátnőjével kiválasztották egymást.


Ne tegyél semmit ellenük. Semmilyen jogod nincs rá.


Nem kellettél neki, vagy ha igen, nem voltál elég egyértelmű/ügyes/tudatos.


Gerinctelen dolog egy kapcsolatot szétrúgni, még ha rosszul működik is, hát még egy jót.



Remélem leteszel a tervedről, mert bántani akarod azt, akit szeretsz, és az egész adag sz@r rád fog ömleni a végén.

2010. jan. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
66%

Meg különben is, ha sikerülne elérned, hogy szakítsanak, honnan veszed, hogy kellenél a fiúnak? Lehet hogy nem is akarna tőled semmit.

Mellesleg nagyon nagy aljasság lenne, ha megpróbálnád szétválasztani őket, hisz szeretik egymást. És igaza van az egyik hozzászólónak, hogy ha ilyet tervezel, te nem érdemled meg, hogy egy ilyen fiú szeressen.

2010. jan. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
58%
Hogyan tudnám elérni, hogy a hozzád hasonló szerencsétlenek elássák magukat? Szart sem érdemelsz, nemhogy kapcsolatot.
2010. jan. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
28%
Én is max annyit tudok tanácsolni, hogy légy vele együtt sokat. Nem kell rányomulni, elég ha jól megvagytok ez sokaknál féltékenységi rohamot vált ki, ha látják, hogy a párjuk egy ellenkező neművel milyen jól megvan. Max erre építs, hogy féltékenységével elüldözi. De szerintem ne próbálkozz szétugrasztani őket. Nagyot csalódna benned valószínüleg, és már mint barát sem kellenél neki.
2010. jan. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!