Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint 10 éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 10 éve együtt vannak, a lány már csak megszokásból van a pasival, hogyan tudnám szétválasztani őket?

Figyelt kérdés
A lány elmondta hogy engem szeret, de nem hiszi hogy komoly kapcsolatot akarok mert 11 évvel fiatalabb vagyok nála, ezért nem hagyja ott a pasiját, pedig már mi is 2 és fél éve vagyunk titokban együtt. Ez alatt persze voltak kisebb-nagyobb kihagyások. Nem bírom már, mit tegyek? Bármilyen ötlet jöhet, ti mit tennétek?
2008. jún. 19. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen zűrös kapcsolatokból nem sok jó sülhet ki.

Először is tisztázzuk, ki hány éves ebben a hármas felállásban.

2008. jún. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig én kitartó vagyok, nem adom fel bármi is legyen. 18 vagyok, a lány 29, a pasija nem tudom, több.
2008. jún. 19. 01:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Passz. Az elos valaszadonak adok igazat. Kicsit zuros ez a no. Megszokasbol egyutt lenni valakivel meg nagyon szomoru.

Ha eddig nem lepett a kapcsolatabol csak annyira, hogy veled csaljon...akkor nem is fog.

Erdekes ez...ezt a felallast mindig nos pasik es szoke szeretok szereposztasban szoktuk hallani.

Nagyon sajnalom, hogy belekeveredtel ebbe az egeszbe erzelmileg.

Ha jot akarsz magadnak - es legyszi legy jo magadhoz - akkor lepj. Megha nehez is, hiszen magadnak akarod es biztos vagyok benne komolyan is gondolod de o ezt nem akarja. 18 eves vagy...van sok idod. Add meg az eselyet annak, hogy talalj egy fuggetlen lanyt aki csakis teged akar.

2008. jún. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért akarod szétválasztani őket? egy 29 éves nőnek gyerek kell, egzisztencia, biztonság, ezeket Te nem tudod megadni, vagy ha mégis, mi lesz mondjuk 10-20 év elteltével? Ő már öregszik, Te még szinte csajozós korosztály leszel.
2008. jún. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább ne avatkoz beele nehogy a végén nked legyen rossz majd ők megoldják ha jön az életükben egy nagyobb változás!!!!
2008. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!