Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha az éjszaka közepén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha az éjszaka közepén megéheztek, és szóltok a párotoknak, ő mit tesz? (A bolt 30 méterre van; nincs otthon semmi kaja; fiú lakásán)

Figyelt kérdés

Az enyém dühöngeni kezdett, hogy miért ébresztem fel ilyen aprósággal inkább feküdjek vissza aludni :( Húsz percen át ordítozott, aztán visszafeküdt. Végül eljutottam a boltig. Hát... elég megalázó volt, gondoltam, ennyit megtehetne értem :/


A te barátod mit tenne ilyen helyzetben? Ha fiú vagy, mit tennél?

Csak érdekel, másnál is így működnek-e a dolgok... :( (2 éve vagyunk együtt, 19L/26F)


2010. jan. 6. 22:01
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
95%
hát, ha nagyon nem bírná az asszony, hát lemennék venni valamit....részemről egy percet sem pazarolnék ordibálásra, mert azzal is csak megy az idő...
2010. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem, a barátomnak nem kellett korán kelnie, nem dolgozik, nem is tanul, csak... van, aztán kész. Tudom, ez így elég gáz. Én előtte nap suliban voltam, aztán munkában, és nem volt időm enni, délután kaptam be egy szendót, kora estére mentem hozzá. SEMMI kaja nem volt nála, még egy rohadt konzerv sem! :( Éjjel végig is néztem mindent, lisztet találtam csak, semmi mást. Se száraztészta, vagy krumpli, semmi.

Nem szoktam ugráltatni, nagyon kevés dologra kérem meg, szóval nem csicskám vagy ilyesmi, ne értsetek félre. Amúgy a kérdésben is benne van, hogy "fiú lakásán", gondoltam elég egyértelmű :)

Nem vagyok cukorbeteg, nem is esik le gyorsan a vércukrom, de gondolom, ha valaki az éjszaka közepén arra ébred, hogy éhes, nem jókedvében teszi :(

Mindenesetre köszönöm a normális válaszokat.

2010. jan. 7. 18:02
 43/51 anonim ***** válasza:
100%
a barátom van annyira férfi, hogy megtegye, de én vagyok annyira nő, hogy ne kérjem meg rá.
2010. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
95%
elmenne a boltba és venni valami finom kaját, az tuti. ;) 25/nő
2010. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül is tudok vásárolni.
2010. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
97%
Az más, ha fennáll a veszélye, hogy összeess az utcán.
2010. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

Te tanulsz és dolgozol, ő nem tanul nem dolgozik csak úgy van. Nem csoda, hogy nincs otthon kaja. Akkor miből él? Talán te szponzorálod?


Nem ide tartozik, de ha egy nő igazán szeret valakit akkor tényleg jóban-rosszban velevan és nem számit, hogy gazdag-e vagy csóró.

2010. jan. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
39%

"Nem, a barátomnak nem kellett korán kelnie, nem dolgozik, nem is tanul, csak... van, aztán kész"


te azért ez zárja le a kételyeket ha valakiben még voltak eddig, hogy ez már nem gáz hanem qrvára szánalmas. És akkor emellett te viszont tanulsz és melózol egyszerre? véletlen nem egy drogos csövest szedtél te össze? nem értem hogy hogyan veszítheti el valaki ennyire a józan eszét, hogy összeáll egy ilyennel, komolyan nem találok értelmes pontot a p*nák többségének a gondolatmenetén.

2010. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekből keresne párt, akkor az lenne a baj.
2010. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:

Az anyjával él, segélyekből és a nyugdíjból élnek, mellette seftel néha ezt-azt, szóval pénze az van. Nem tudom, ezért miért kell engem leszólni, én nem tehetek arról, hogy ő dolgozik-e vagy sem.

Nem azért nem volt nála kaja, mert ne lenne pénze.


"de ha egy nő igazán szeret valakit akkor tényleg jóban-rosszban velevan és nem számit, hogy gazdag-e vagy csóró." jaj, itt szó sem volt arról, hogy nincs pénze, csak azért írtam le, mert valaki kérdezte egy kommentben!


Utolsó előttinek: nem drogos csöves, csak nagyon lusta :( Amikor összejöttünk, akkor nem volt még ennyire ilyen. :( Én meg nem vagyok olyan, hogy egész nap otthon üljek, szeretek tanulni is, meg ha nem dolgozok, se a tandíjat, se a saját ellátásomat (ruházkodás, kaja, tankönyvek, stb) nem tudnám ellátni.


Sosem a pénzről volt szó, én odaadtam volna annak a nyamvadt zsemlének vagy bárminek az árát, ha neki nem lett volna pénze, nem arról van szó, hogy nekem ő vegyen bármit is, hanem hogy arra nem volt képes, hogy elmenjen :( Pedig mondtam neki, hogy nem érzem jól magam, és ő tudta, hogy mi volt a programom előtte nap.

2010. jan. 8. 17:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!