Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha az éjszaka közepén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha az éjszaka közepén megéheztek, és szóltok a párotoknak, ő mit tesz? (A bolt 30 méterre van; nincs otthon semmi kaja; fiú lakásán)

Figyelt kérdés

Az enyém dühöngeni kezdett, hogy miért ébresztem fel ilyen aprósággal inkább feküdjek vissza aludni :( Húsz percen át ordítozott, aztán visszafeküdt. Végül eljutottam a boltig. Hát... elég megalázó volt, gondoltam, ennyit megtehetne értem :/


A te barátod mit tenne ilyen helyzetben? Ha fiú vagy, mit tennél?

Csak érdekel, másnál is így működnek-e a dolgok... :( (2 éve vagyunk együtt, 19L/26F)


2010. jan. 6. 22:01
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha éhes vagyok, és nincs otthon semmi, akkor inkább én megyek le. De ha valamilyen oknál fogva megkérném a párom, hogy mennyen le helyettem, szerintem lemenne. :)
2010. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
85%
alapból ott kezdődik hogy fel se kelteném, akkor már kibírnám reggelig, és reggel elmennénk együtt. de tételezzük fel hogy vagyok olyan.. hogy felébresztem, valószínűleg nem ordibálna de nem menne el a boltig, adna egy puszit hozzám bújna és aludna tovább. de mint mondtam sosem kérném ezt tőle
2010. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem menne a boltba az biztos, de meg is értem, én sem mennék, hideg van, inkább megvárnám a reggelt.

23L

2010. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
65%
Én elmennék bevásárolni
2010. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
66%
A barátom nem csicska mátyás, hogy ugráltassam. Ha megéhezel és nincs otthon semmi egyél egy kávéskanál kristálycukrot, az helyre teszi a vércukorszintedet. Amúgy meg éjszaka nem szoktam megéhezni, de ha mégis megesne, lemennék magam a boltba.
2010. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
57%

Hát, nem ezért vagy azért, de nekem nem kéne olyan pasi, aki az éjszaka közepén szó nélkül felkelne, felöltözne és lemenne a boltba, hogy kaját hozzon nekem... Mekkora papucs már az ilyen? O.o


Inkább még nap közben elmegyünk együtt bevásárolni, és főzök valami finomat amiből együtt tudunk vacsizni, hogy ne legyek éhes éjjel.


L/20

2010. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
66%
Én se mennék el vásárolni. Ha éhes, akkor menjen és vegyen amit akar.
2010. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
75%
ja, meg amúgy egy nő sose jusson el odáig, hogy nincs otthon egy falat kenyér se. Az már az ő milyenségéről árulkodik. Én nem tudnék úgy lefeküdni aludni, hogy tudom, hogy nem vásároltam be munka után.
2010. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom még úgy is elmenne hajnalban a boltba, ha 40 fokos láza lenne, odakint tomboló vihar dúlna, s félúton őrjöngő, vad farkasfalka keresztezné útját, majd a boltból visszafelé vérszomjas rablók támadnák meg...

Az más kérdés, hogy nekem meg nem lenne szívem ilyen miatt felkelteni :)

28/L

2010. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

Csak előtte nap nem ettem sokat, és úgy leesett a vércukorszintem, hogy szédültem, és foltokban nem láttam... Nem, még kristálycukor sem volt nála. Szerintetek ilyen esetben nem alap, hogy a srác hoz kaját, ha már nála nem volt? :( Hát... azért látszik, hogy értetek se tennének meg sokmindent xD Gratula az ilyen pasiknak, akik 30 métert nem képesek megtenni a barátnőjükért xD

A többi válaszolónak meg üzenem, hogy örülhetnek, hogy normális pasijuk van...

(u.i.mindenkit felpontozok, hiszen csak véleményekre voltam kíváncsi)

2010. jan. 6. 22:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!