Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha az éjszaka közepén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha az éjszaka közepén megéheztek, és szóltok a párotoknak, ő mit tesz? (A bolt 30 méterre van; nincs otthon semmi kaja; fiú lakásán)

Figyelt kérdés

Az enyém dühöngeni kezdett, hogy miért ébresztem fel ilyen aprósággal inkább feküdjek vissza aludni :( Húsz percen át ordítozott, aztán visszafeküdt. Végül eljutottam a boltig. Hát... elég megalázó volt, gondoltam, ennyit megtehetne értem :/


A te barátod mit tenne ilyen helyzetben? Ha fiú vagy, mit tennél?

Csak érdekel, másnál is így működnek-e a dolgok... :( (2 éve vagyunk együtt, 19L/26F)


2010. jan. 6. 22:01
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem ismerem a körülményeket. Ő másnap korán kell keljen? Nehéz alvó? Te fent voltál, ő meg lefeküdt, vagy pedig egyszerre feküdtetek le, és úgy ébredtél fel te is? Előtte látványosan nem voltál éhes, esetleg együtt is ettetek, tehát nem KELLENE éhesnek lenned - vagy pedig egész nap szinte éheztél? Cukorbeteg vagy? Mindegyik más helyzet.


Ha az ő lakásában vagytok, és még nem gyakran voltál ott, akkor tényleg elég ciki a dolog. Mert ha simán felkelsz, és kiosonsz kenyérért, akkor azt hiszi, legalábbis el akarod hagyni vagy valami. Ha viszont már egy éve ott találkozgattok, akkor simán megtehetted volna, hogy írsz egy cetlit, "megéheztem", és elmész te magad.


Ha viszont cukorbeteg vagy, akkor a barátod reakcióját tényleg semmi nem mentheti. Esetleg dühönghet, hogy miért felejtettél el vinni magaddal valamit, de illik felkelnie és bevásárolnia. Vagy akkor mehettetek volna együtt is, akkor ő támogatott volna, ha már nagyon kivagy.


Megfelelőnek érzed ezt a választ?

2010. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
100%
Elég betegnek (értsd: influenza stb. :D ) kell ahhoz lennem, hogy ilyenre kérjem a párom, ellenben amit ő kér, azért szinte mindig ugrom. Lehet, hogy papucs vagyok, lehet, hogy elkényeztetem, de szívesen megteszem érte.
2010. jan. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
92%

legjobb esetben lejön velem

de ilyenért nem ébreztem fel,kis csoki mindig akad a táskámban,pont amiatt,hogy cukrom ingadozik

ne akarj papucsot,akkor ráunsz...

2010. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%
Én lemennék,meg értem is lemennének,de nem keltenék fel ilyennel mást,csak ha nagy gáz van.Régen néha szédülve keltem,akkor muszáj voltam valakit felkelteni,mert szó szerint forgott velem a világ.
2010. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem tudom elhinni, hogy ne legyen otthon semmi kaja.

akár valami száraz pl konzerv, vagy egy tegnapelőtti kenyér darab, eseleg egy csomag keksz, kinai leves, vagy akármi. És mindegy, hogy kinél vagytok, nálam ez alapvető, hogy legyen valami ehető itthon.


A másik dolog, lefekvés előtt nem voltál éhes? Ős nem volt éhes, mit ettetek utoljára mindent megettetek?


Hameg tényleg az a helyzet, hogy semmi nincs otthon, és felébreszted mert rosszul vagy és enned kell valamit.

Ezesetben én elmennék a boltba akár pizsamában egy kabátot magamra véve. (ha 30 méterre van).

De eleve nem fordulhatna elő nálam ilyen helyzet.

2010. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
43%
Én adnék neki egy kis kolbászt a szájába.. ;) :D
2010. jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
58%

hátha a barátomnál vagyok, és tudom h nála nemszokott kaja lenni, és TUDOM MAGAMRÓL H LEESIK A VÉRCUKORSZINTEM HA NEM ESZEK, ÉS ELŐTTE SE ETTEM SOKAT, akkor eleve úgymegyek oda, h hozok kaját, és nem arra számítok h majd őt küldözgetem ide-oda mindenhova. hamár úgyis hozzámész, meddig tart venni 1-2 zsömlét h legalább ha leesik a vércukrod, hamár nem ettél, akkor betudj kapni vmit.

sajnálom, de te voltál a ludas.

24L

2010. jan. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem az egy dolog, hogy ilyenért nem keltem fel a párom..

De ha valaki mégis megteszi (úgy, h ez nem mindennapos) akkor nyilván van rá oka..

Lehet, h nem ugrálnék örömömben, de lemennék a kedvéért.

Ettől szerintem senki nem lesz papucs.

Az pedig egy másik kérdés, h ha valóban szeretem a másikat, akkor sokkal komolyabb dolgokat is képes vagyok érte megtenni.

2010. jan. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
94%
Hát én biztosan lemennék boltba, de én nem számítok mert papucs vagyok :D ez van...amúgy meg engem se keltene fel ilyesmivel a barátnőm...
2010. jan. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
96%
Nekem alapból nagyon ciki lenne ha átjönne a csajom és nem lenne itthon kaja, de ha mégis megtörténne és szarul lenne lemennék ennyit csak megérdemel, meg hát veszélyes az éjszaka közepén egyedül kujtorogni egy csajnak
2010. jan. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!