Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha az éjszaka közepén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha az éjszaka közepén megéheztek, és szóltok a párotoknak, ő mit tesz? (A bolt 30 méterre van; nincs otthon semmi kaja; fiú lakásán)

Figyelt kérdés

Az enyém dühöngeni kezdett, hogy miért ébresztem fel ilyen aprósággal inkább feküdjek vissza aludni :( Húsz percen át ordítozott, aztán visszafeküdt. Végül eljutottam a boltig. Hát... elég megalázó volt, gondoltam, ennyit megtehetne értem :/


A te barátod mit tenne ilyen helyzetben? Ha fiú vagy, mit tennél?

Csak érdekel, másnál is így működnek-e a dolgok... :( (2 éve vagyunk együtt, 19L/26F)


2010. jan. 6. 22:01
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
48%

"Szerintetek ilyen esetben nem alap, hogy a srác hoz kaját, ha már nála nem volt?"

Elsőre nem írtad, hogy nála voltatok!!! Azt sem, hogy rosszul voltál!!!


Ebben az esetben természetes, hogy hoz enni - az, hogy 20 percig ordítozott, azt mutatja, hogy rettenetesen önző, fel nem merül benne más, csak a saját szempontjai - az pedig, hogy nem volt nála étel, azt, hogy hanyag is.


Az életben jót tőle nem fogsz kapni. Én azon csodálkoznék, ha még együtt lennétek.

2010. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
61%
nem tudtam,hogyha valaki megtesz értetek valamit(szívességet)az már papucsnak számít,tág az értelmezésetek,vagy inkább szűk?
2010. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
19%
Miért nem szoptad le? Ott lett volna helyben. Aztán nyelhetted volna a fehérjeturmixot. Az gyorsan rendbehozott volna.
2010. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
59%
Ez tőled bunkóság, vagy inkább gyerekesség. Vécére is menjen el helyetted? 21/L
2010. jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
A barátod biztos a fényevők szektájához tartozik, hogy nem tart otthon semmi kaját, amúgy frigója sincsen?
2010. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%
Hát néznék a csajomra elég érdekesen, de simán lemennék kajáért és ennék vele:D 21f
2010. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
67%
Hát elég erdekes a pasid! Szerintem bunkó volt, ha 2 év járás után ennyire nem képes érted!! Én tuti besértődtem volna! Nem is értem, hogy egy férfi, aki vendégül lát, hogy jön ahhoz, hogy nem gondoskodik arról, hogy legyen kaja! Sztem ez a minimum!!
2010. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
77%
Ha netán annyira elfeledkeznék magamról, hogy nem veszek kaját (aminek az esélye elég csekély), amint eszembe jutna (kivéve szeretkezés közben; inkább majd utána) lerohannék gyorsan a boltba, akármilyen messze lenne. Nem fog az én kicsim éhezni az én lakásomban. Az már nekem lenne szégyen. 21/F
2010. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 kolosszus22 ***** válasza:
75%

Eleve hülyeség, ha egész nap nem ettél szinte semmit az már a te gyagyaságodat mutatja, plusz gondolom tudtad, hogy nincs otthon semmi és akkor már előbb vehettetek volna valamit, nem az éjszaka közepén kell észbekapni!

23/F

2010. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

Gondoskodnia kellett volna a kajáról és az ordibálás sem volt tőle jogos. Viszont ha csak éhes vagy, akkor bunkóság kiugrasztani az ágyból. Ha rosszul vagy, akkor viszont nem illett volna ordibálnia, hanem ki kellett volna mennie.


Viszont ha csak te vagy éhes, akkor neked kellett volna kimenni azt kész.

2010. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!