Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha az éjszaka közepén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha az éjszaka közepén megéheztek, és szóltok a párotoknak, ő mit tesz? (A bolt 30 méterre van; nincs otthon semmi kaja; fiú lakásán)

Figyelt kérdés

Az enyém dühöngeni kezdett, hogy miért ébresztem fel ilyen aprósággal inkább feküdjek vissza aludni :( Húsz percen át ordítozott, aztán visszafeküdt. Végül eljutottam a boltig. Hát... elég megalázó volt, gondoltam, ennyit megtehetne értem :/


A te barátod mit tenne ilyen helyzetben? Ha fiú vagy, mit tennél?

Csak érdekel, másnál is így működnek-e a dolgok... :( (2 éve vagyunk együtt, 19L/26F)


2010. jan. 6. 22:01
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
87%
Melyik az a bolt amelyik éjszaka nyitva van? Elég érdekes . max ha nem hajnalban.Amúgy én sem örülnék ha valami hülyeségért felébresztene éjjel a párom amit ő is meg tud oldani :$ Maximum annyit elvárok tőle, szóljon hogy elment a boltba mindjárt jön :)
2010. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
Aki azt írta, hogy az én milyenségemről árulkodik, hogy nincs kenyér, hát basszus, nem lakok a srácnál, az ő otthonába is nekem kellene bevásárolnom? Na, szép...
2010. jan. 6. 22:16
 13/51 anonim ***** válasza:
100%
igaz, hogy nem neked kell bevásárolni nála, de ez mindegy is. egy csoki, cukor azért lehetne nálad mindig, ha csak úgy leesik a vércukorszinted. tanulj az esetből. mellesleg az én barátom biztosan lemenne, de az is biztos, hogy nem kérnlm meg ilyesmire. . )
2010. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Annyit írtál, hogy éhes voltál, azt nem hogy rosszul voltál, mert így tök más a dolog. De ehhez két dolog, nem tudnék úgy lefeküdni hogy nincs kaja a hűtőben és tudod miért? mert reggel az az első hogy reggelit csinálok, és reggeli nélkül én egy lépést nem tudok tenni. Szóval marhára nem mindegy hogy éhes vagy vagy rosszul vagy.

2010. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
64%
22:15, éjjel-nappaliról még nem hallottál? Budapesten minden sarkon van kb. x)
2010. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Utolsónak: felétek nincsenek kis non-stop CBA-k? :D
2010. jan. 6. 22:19
 17/51 anonim ***** válasza:
100%

hopp, két dolgot tudnék mondani... de csak egyet mondtam:)


szóval a másik, hogy ha csak éhségről van szó, én se mennék el boltba érte, pedig nagyon szeretem és mi is két éve vagyunk együtt. de ha valaki rosszul van az egész más akkor ő is menne és én is mennék ha neki kéne.

2010. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
igaz én fiú vagyok de én egy ilyenért úgy kib.asztam volna mint a macskát este...
2010. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg nem mindenhol vannak non-stop boltok. Pl nekem ilyen szempontból szerencsém lenne, mert a barátom utcájában van egy. De pl az én városomban nincs is egy darab se.
2010. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
55%
Jót röhögtem. Ha engem álmomból felvernek, sokszor nem tudom mit kap az illető, mert visszaalszom, és nem emlékszem rá. Ordítani én is szoktam, és nem esik nehezemre utána visszaaludni. Amúgy pedig hidd el, nem lenne sokáig vonzó egy olyan pasi, aki felpattanna álmából és kiszaladna. Azt hiszem nem haltál bele, és nem késeltek vagy erőszakoltak meg a 30m alatt, igaz-e?
2010. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!