Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hirtelen megváltozott. Van-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen megváltozott. Van-e még remény, hogy visszajöjjön?

Figyelt kérdés

3 hónap után elhagyott a barátnőm:(

Egyik napról a másikra... Pár napja még felhőtlen volt a boldogság, aztán bejelentette hogy hirtelen elmúltak az érzései és ezt ő sem érti hogy miért van így...

Jó volt, de most nem érez úgy irántam...

Ez mitől van? Vagy miért? csak így ok nélkül...:S

Van-e még remény?

Mit tegyek?

Ha valakinek van hasonló eset, ő mit tett? És mi lett?

Nagyon hiányzik... de nem akarom hívogatni meg ilyenek...

:(


2010. jan. 5. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szűz voltál, lefeküdtetek, és azért?
2010. jan. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem... És egyébként is... ez egy ok szakításra?

Nem hinném...

De ilyen nem volt... úgyhogy nem ez a baj.

2010. jan. 5. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:
amit az első írt hülyeség,köze nincs hozzá,kitartást mindenképpen lépj ki a csaj látóköréből minnél hamarabb,talán akkor lesz arra esély,hogy újból érdeklődjön utánad,most én is ezt próbálom.
2010. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem volt felhőtlen a boldogság, csak próbált téged megszeretni, de nem ment neki. Van ilyen. Ez nem a te hibád, és nem is az övé.

Nem ok nélkül szakított, hanem megmondta az okát, nem szerelmes beléd.

3 hónap pont arra elég, hogy a kezdeti vonzódás elkezdjen mélyebb szerelemmé alakulni, vagy pont hogy rájössz hogy nem vagytok egymáshoz valók. Hát ő most úgy érzi hogy nem.


Sok férfi is jár így, ez nem egyedi eset. Én is voltam így, és velem is voltak így.


31/N

2010. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az utolsó hozzászólóhoz:

Értem. De ezt annyira nehéz felfogni most:(

Gondolod lehet rá még esélyem, hogy ha nem keresem, nem beszélünk, akkor meggondolja magát, vagy ez nem is jó szó rá... inkább másképp látja/érez majd?

2010. jan. 5. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!