Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el azt, hogy valaki belém szeressen, vagy csak elhívjon randira, ha egyáltalán nem tudok fiúkkal beszélgetni?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy már elég idős vagyok, de ez a tulajdonságom még mindig megvan, és nem tudom, hogy csináljam, hogy ne legyek ennyire szégyellős. Valaki segítene?
2014. jún. 4. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Add önmagad. Kicsit inkább úgy gondolj rá, mint egy barátra. Esetleg küldhetsz neki olyan egyértelmű jeleket, hogy kedveled. Csak lazán, menni fog az! :)
2014. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is szégyenlős voltam, most már jobb a helyzet. A mostani osztályomban van egy kis csapatunk, amibe két fiú is bele tartozik. Velük nagyon jól kijövök és nagyon könnyen tudok mindkettőjükkel beszélgetni. Mondjuk azért is tudom önmagam adni, mert ők csak barátok . Én tudom, hogy ki tetszik nekik, és ők is tudják, hogy ki tetszik nekem.

Magyarul, elöszőr szerezz fiú BARÁTOKAT!!!!:)

2014. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!