Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam el a baratomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el a baratomnak, hogy megcsókolt?

Figyelt kérdés
Tegnap véletlenül összefutottam egyik fiú ismerösömmel miközben siettem a buszra(amit lekéstem) kivitt a buszmegállóhoz kocsival mikor arcra puszit akartam,neki adni a fiú megcsókolt amit nem viszonoztam,de olyan lelkiismeret furdallásom van,hogy nem tudom,hogyan nézek a barátom szemébe..Mit tegyek?Mondjam,el vagy inkabb ne?
2014. máj. 16. 05:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez igen, egy arcra puszin hogy kiakadnak egyes válaszolók. :D Én mondjuk férfi vagyok, de szoktam puszit adni lány barátaimnak, attól hogy van barátnőm. Ebben mi olyan nagy probléma?
2014. máj. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Csók is volt, te idétlen állat.
2014. máj. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Azért elég régóta ismerem, szóval nem egy egy nap ismeretség utáni csávónak szálltam be a kocsijába..de soha se smárolt le,nem gondoltam volna,hogy megteszi..
2014. máj. 16. 08:51
 14/19 anonim ***** válasza:
Hány tized másodperc alatt fújtál visszavonulást? Rögtön, ahogy érzékelted, hogy valami nem stimmel?
2014. máj. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ne mondd el, mert úgyis téged fog hibáztatni és még ki is dob.
2014. máj. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
11-es, a barátnőd mennyire értékeli a szokásodat, hogy a csajszikat puszival köszöntöd?
2014. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Ez a baj veletek lányokkal, kalandra vágyó, érzéketlen majmok vagytok. Ha a kocsiba meg akart volna d.gni, összejött vona neki mert r.banc vagy. Ennyi erővel becsábulsz bárkinek, dobnálak a francba ;)"


Neked nem is lenne kit dobni mert ilyenekkel mint te még a legalja nők sem jönnek össze...


A puszival való köszönéssel nincsen semmi probléma barátok között, még akkor sem, ha ellenkező neműek. Nekem is van pasi barátom és puszival köszönünk egymásnak. És még férjem is van, akinek ezzel semmi gondja. Elég magabiztos...bízik bennem és a házasságunkban. Nincs miért kiakadnia. Aki ezen fennakad az szánalmas...


Kérdező, te pedig mond el a barátodnak, mert ha máshonnan tudja meg, nem fogja elhinni hogy csak ennyi történt, mivel eltitkoltad...és a titkolózás gyanús...


Ha pedig egyből nem hisz neked akkor annyit is ér a pasi....és jobb ha megszabadulsz tőle, mert bizalom nélkül nem ér semmit a kapcsolat.


Bár én mondjuk képen is vágtam volna a srácot egy ilyenért...

2014. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Elmondtam a barátomnak.A srácot meg pofon vágtam és le is ordibáltam mikor ez megtörtént..
2014. máj. 19. 05:34
 19/19 anonim ***** válasza:

17-es válaszoló vagyok, és ezt az üzenetet kaptam privátban


Jocika5

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 16:25

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Mondjam el a baratomnak, hogy megcsókolt?

""Ez a baj veletek lányokkal, kalandra vágyó, érzéketlen majmok vagytok. Ha a kocsiba meg akart volna d.gni, összejött vona neki mert r.banc vagy..."

Az üzenet szövege: Te csak egy otthonülő dagadt pattanásos nethuszár vagy ;) Most jöttél rá hogy te vagy a legalja. Most kamuzni akarsz hogy te szép lány vagy meg okos meg stb.. De előre szólok hogy nem kell. Húzd le magad a WC-n te idióta seggtitán és anyukádnak válaszolgass.


Az üzenet küldője remélem olvassa:


1. idiótákkal nem szoktam szóba állni,

2. pláne nem bármit is bizonygatni...


Amúgy full nem értem mire kaptam ezt....nem írtam semmi bántót.

2014. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!