Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos lenne, ha ezt mondanám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos lenne, ha ezt mondanám a barátomnak?

Figyelt kérdés

Ő elment egy 2 napos koncertre, engem meg "itthon hagyott", merthogy ez kanbuli. Első nap itthon voltam, összesen 2x hívott fel egész nap, 1x amikor megérkeztek, másodjára meg éjszaka 1 órakor, amikor aludtam. Kicsit rosszul esett ez, mert legalább azért felhívhatott volna, hogy jó éjszakát kívánjon. Én nem kerestem egyszer sem, direkt azért, hogy vajon ő keres-e.


A második nap (ma) folyamán azt füllentettem, hogy a barátnőimmel megyek el bulizni (de persze igazából itthon vagyok). Kíváncsi voltam mi fog történni. Persze aggodalmaskodott, hogy ne pasizzak (nem is szoktam...) meg hogy ha valaki csak rám néz, küldjem el. Nos, úgy tudja hogy én 7-kor taliztam barátnőmmel, ez idő alatt már 2x is keresett, de nem vettem fel a telefont. Utána jött egy dühös sms hogy már 2x is hívott, én meg miért nem veszem fel. Ezt azzal védtem ki hogy épp filmezünk.


Kicsit azért zavaró ez, hogy ha itthon vagyok magamban, akkor le se pottyant, de ha tudja hogy házon kívül vagyok, akkor meg óránként hívogat. Már a barátnőim is megjegyezték, hogy ez azért kicsit bunkóság tőle, hogy nem hagy békén minket, nem tudunk nyugodtan beszélgetni, bulizni, mert állandóan a telefonon kell lógnom amikor velük vagyok.

Arra gondoltam, hogy most megmondom ezt neki, hogy ha tegnap nem hívogatott óránként, akkor ilyenkor se hívogasson. Meg azért én se csinálom ezt.

Jogos lenne ez tőlem szerintetek? Biztos meg fog ezen sértődni, de szerintetek meg fogja érteni? Hogy adhatnám ezt elő úgy hogy azért ne bántsam meg nagyon?


2014. máj. 10. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
te is túlreagálod, a barátod is.. Beszéljétek meg, az a legtisztább, hogy elmondod neki, hogy rosszul esett ez az egész. Ha ennyi kommunikáció nincs köztetek, illetve konfliktus akkor nem értem, hogy, h működhetett eddig ez a kapcsolat..
2014. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nagyon gyerekes ez az egész viselkedés amúgy, de a megoldás annyi, hogy leültök egymással beszélni és elmondjátok a dolgokat. Ennyin nem kéne összeveszni, orvosolható a dolog.
2014. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tipikus gyerekes "kapcsolat" egyikőtök sem foglalkozik a másik érzéseivel,legalábbis a pasid a tieddel tuti nem.

kölcsönösség nuku :/

2014. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!