Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátomnak alig van ideje rám?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt régóta de így is nagyon keveset találkozunk, heti egyszer akkor is csak pár órára, programokat nem is tudunk csinálni mert sosincs egy teljes napja se még hétvégén sem. Focizik naponta vannak edzései, hétvégén meccsei a suli is ott van neki, későn ér haza, mindig fáradt. Ez az egyik dolog. A másik meg nem tudom mit gondoljak, hogy most ennek így van e értelme folytatni, néha rám jön az, hogy nem is vagyok neki fontos amin ő mindig ki akad hogy ez nem igaz. De valahogy nem mindig érzem, ha néha sikerül találkozni akkor igen akkor jó vele, de ha csak facebookon beszélünk akkor furcsa.

18/L


2014. máj. 10. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb ha...megkeresel engem. Nekem van időm egy 18 éves lányra.
2014. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondok egy bölcsességet. Mindenkinek arra van ideje amire szakít. Ennyi
2014. máj. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondom,nincsen rosszabb egy hisztis csajnál aki nem ért meg.

Figyelj foci edzései vannak,gondolom komoly sportoló,ott a sulija,lehet dolgozik.

Ne csodálkozz,inkább örülj neki,hogy ilyen aktív a srác,vagy szakíts vele.

De ne hisztizz,vagy keres mást.

Sajnos ez van,egy céltudatos férfinak a nő csak huszadrangú,lehet ez most fáj amit mondok de ez van,fogadd el.


26Ffi

2014. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
keress másikat, ennyi
2014. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!