Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akaratomon kívűl szájrapuszit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akaratomon kívűl szájrapuszit adott egy srác. Meg kéne mondanom a barátomnak?

Figyelt kérdés
Szakhéten odajött hozzám egy hullarészeg csoporttársam és minden előzmény nélkül megfogta az arcom és rányomott a számra egy puszit. Rögtön elrántottam utána a fejem. Részeg volt, hirtelen jött. Igazából akkora dolognak nem tartom, mivel nem akarattal tettem, de nem tudom, helyes-e hogy a barátom előtt titokban tartom ezt. Felesleges veszekedést nem akarok. Ti mit tennétek a helyemben?
2014. máj. 10. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hallgass róla. Mivel érzelmileg nálad lényegtelen ez, minek kavarnál balhét feleslegesen? Kussolj el! :D
2014. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne mond el, semmi jelentősége az egésznek! Nem jelentett számodra semmit, nem is tudtál ellene mit tenni, kár emiatt az esetleges feszültség.
2014. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem pedig mondd el, neked se esne jól fordítva
2014. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem se nagy dolog! De mond el a barátodnak. Hidd el jobb ha tőled tudja meg nem mondjuk mástol..
2014. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Éppen ezért kéne elmondanod.

Nem te kezdeményezted, egyből elrántottad magad, tehát nem vagy okolható. Ha viszont titkolod, az már vezethet félreértéshez.


Ha pedig aggódsz amiatt, nem hibáztatna-e mégis a barátod, akkor kérdezd meg tőle, ha az utcán odamenne hozzá egy részeg kamionsofőr és rámarkolna a farkára, akkor ő is megcsalna téged? :-)

2014. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mond el, ha nem teszed, és valahogy kiderül, akkor lesz a balhé, nem akkor, ha normálisan elmondod, hogy mi történt. Nem fog tetszeni neki, kinek tetszene, de ha normális, akkor nem fog hisztizni.
2014. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!