Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam el a baratomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el a baratomnak, hogy megcsókolt?

Figyelt kérdés
Tegnap véletlenül összefutottam egyik fiú ismerösömmel miközben siettem a buszra(amit lekéstem) kivitt a buszmegállóhoz kocsival mikor arcra puszit akartam,neki adni a fiú megcsókolt amit nem viszonoztam,de olyan lelkiismeret furdallásom van,hogy nem tudom,hogyan nézek a barátom szemébe..Mit tegyek?Mondjam,el vagy inkabb ne?
2014. máj. 16. 05:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szerintem ha igy elmondanád és ő normális akkor nem akadna ki nagyon
2014. máj. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ne mondd el, feleslegesen idegesítenéd fel, szakítani meg nem fog
2014. máj. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Mond el így, ahogy nekünk. Neked nem a csók volt a szándékod

Mogyi

2014. máj. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én biztos elmondanám neki, elvégre Te nem akartad, nem tehetsz semmiről. Biztos felidegesíti majd magát (mert az ilyen viselkedésen[természetesen a srác részéről] én is kiakadnék), de ennyi. Ne legyen lelkifurkád, mert nincs miért.


21/L

2014. máj. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
És ha a srác olyan érzékeny lelkű hogy elvesztené a bizalmát? Én biztos nem mondanám el, te nem akartad, nincs miért rosszul érezned magad
2014. máj. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Mond el neki, nincs értelme titkolni, és még mindig jobb ha most elmondod minthogy mástól tudja meg a pletykákból...És akkor majd megfordul a fejében hogy "Vajon mért nem mondta el?" na akkor már meg fog ingani a bizalma.! Mond el neki nyugodtan.
2014. máj. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mond el neki így ahogy ide leírtad.
2014. máj. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Elakarom neki mondani de félek,hogy mit fog reagálni bebizonyitani nem tudom,hogy igy volt ahogy leirtam mert nem látta senki :/:/
2014. máj. 16. 07:06
 9/19 anonim ***** válasza:
Egy köszi nem lett volna elég? Kár volt az arcrapuszi is, azt se kellett volna
2014. máj. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
59%
Ez a baj veletek lányokkal, kalandra vágyó, érzéketlen majmok vagytok. Ha a kocsiba meg akart volna d.gni, összejött vona neki mert r.banc vagy. Ennyi erővel becsábulsz bárkinek, dobnálak a francba ;)
2014. máj. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!