Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érez irántam? Mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez irántam? Mit akar tőlem? Van nála esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, már lassan két éve beszélgetünk interneten keresztül. Nagyon kedvelem őt már az első pár beszélgetésünk óta és úgy érzem, hogy ő is többet érez irántam. Legalábbis régebben, amikor többet beszéltünk akkor úgy éreztem. Elég sokat célozgatott rá, hogy ha közelebb lakna hozzám, biztos rám hajtana, (és mivel akkoriban volt egy barátnője) milyen jó lenne, ha én lennék a barátnője. A barátnőjével nem volt minden rendben és én ápolgattam a lelkét. (Azóta szakítottak).

Mostanában viszont már nem beszélünk annyit, mivel ő elkerült főiskolára. Azóta megint összejött egy lánnyal. Még mindig úgy érzem, hogy szeret és többet is szeretne tőlem, valamint egyáltalán nem úgy beszél velem, mint egy másik lánnyal. Mindent elmond nekem és többnyire én is elmondok neki mindent (azért csak többnyire, mert félek, hogy rájön, hogy odavagyok érte és ezzel nevetségessé válnék, ha ő nem így érez).

Szerinte egyébként nincs fiú-lány barátság, mert a végén úgyis szex a vége. De mi mégis nagyon jól elvagyunk. Akkor most hogyan tekint rám? Én úgy érzem, hogy több vagyok neki, mint barát, csak hát szerinte nincs ilyen barátság. Akkor viszont miért van barátnője? :S



(+ info: 3 éve ismerkedtünk meg, mert ő itt nyaralt egyik barátnőm szomszédjában. Azóta találkoztunk egy párszor, de alig beszéltünk. Ő Győrben lakik, én Veszprémben.)


2009. dec. 26. 23:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Félek rákérdezni, félek, hogy olyat mond, amit nem akarok hallani és utána teljesen elválnának útjaink. Most legalább a "barátság" összetart.
2009. dec. 27. 00:46
 12/14 A kérdező kommentje:
jajj, olyan nehéz :( ... amikor a másik barátnőjével volt együtt, akkor gondolkoztam rajta, hogy ideje tovább lépni, nekem semmi keresnivalóm nincs az ő életében. próbáltam nem keresni őt és hetekig nem is mentem fel msnre, hogy ne beszéljünk, de akkor olyan gyengének éreztem magam. aztán megcsörgetett telefonon és minden erőfeszítés hiába. felmentem msnre, beszélgettünk, végig mosolyogtam közben és örültem. boldog voltam, hogy azt éreztem: szeret. viszont így nagyon nehéz tovább lépni. persze.. egy másik emberrel biztos könnyebb lenne, de abban meg úgyis őt keresném :(
2009. dec. 27. 00:52
 13/14 anonim ***** válasza:
ööhh hát érdekes helyzet..De próbálom kifejteni az észrevételeimet..Az biztos hogy többet jelentessz neki mint barát ha ilyen utalásokat tesz amiket mondott:) én is férfiból vagyok általába én is ezt szoktam mondani egy csajnak ha bejön és messze lakik:S épp tegnap ejtettem ki ezt a számon..:S tehát szerintem nyugodtan elmondhatod neki hogy mit érzel:) Vesztenivalód nincs :) és ha vagytok annyira értelmesek akkor meg is tudjátok beszélni a dolgot hogy ha nem jössz be neki,hogy attól még barátok maradhatnátok..Egyszerüen szóld el magad véletlen,vagy kerek perec mond el neki:) bár utóbbi jobb:) Légy határozott ha már a srácoknak mindig azt mondják hogy legyünk határozottak akkor egy nő is legyen az valamilyen szinten :):P Sok sikert :) remélem sikerül elmondani:)) és boldogok lesztek ha összejön ^^ Remélem érez valamit irántad^^ :) 16/F
2009. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jajjj ne haragudj de Te még nagyon keveset tudsz... Figyelj nem kell komolyan venni, nem akar ez a srác Tőled semmi komolyat, és valószínűleg nagyon csodálkozna, ha tudná, hogy ő meg így beette magát a fejedbe, és Te ilyeneken agyalsz vele kapcsolatban. Jó társaság lehetsz neki, vagy netán jó "fül", akinek kipakolhatja a dolgait - ő szokott Rólad, a Te dolgaidról kérdezgetni? Ugye hogy ez kisebb százalékot tesz ki! Ő éli világát, néha elszólogat neked 1-2 szépet, amin Te hónapokig csámcsogsz - ugyan már, inkább éld Te is az életed! Eleve biztos hogy nem vesz komolyan, 13 éves voltál, ő meg 18, amikor megismerkedtetek, eleve sok a korkülönbség. Éld az életed, aztán ha egyszer (de nem hiszem hogy most) összekerültök, hát úgy legyen. De a vallomásoktól és hasonlóktól tartózkodj, felesleges, és hülyén is venné ki magát. Ha vallani kell, a pasi valljon legföljebb.

29/n

2009. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!