Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érez irántam? Mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez irántam? Mit akar tőlem? Van nála esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, már lassan két éve beszélgetünk interneten keresztül. Nagyon kedvelem őt már az első pár beszélgetésünk óta és úgy érzem, hogy ő is többet érez irántam. Legalábbis régebben, amikor többet beszéltünk akkor úgy éreztem. Elég sokat célozgatott rá, hogy ha közelebb lakna hozzám, biztos rám hajtana, (és mivel akkoriban volt egy barátnője) milyen jó lenne, ha én lennék a barátnője. A barátnőjével nem volt minden rendben és én ápolgattam a lelkét. (Azóta szakítottak).

Mostanában viszont már nem beszélünk annyit, mivel ő elkerült főiskolára. Azóta megint összejött egy lánnyal. Még mindig úgy érzem, hogy szeret és többet is szeretne tőlem, valamint egyáltalán nem úgy beszél velem, mint egy másik lánnyal. Mindent elmond nekem és többnyire én is elmondok neki mindent (azért csak többnyire, mert félek, hogy rájön, hogy odavagyok érte és ezzel nevetségessé válnék, ha ő nem így érez).

Szerinte egyébként nincs fiú-lány barátság, mert a végén úgyis szex a vége. De mi mégis nagyon jól elvagyunk. Akkor most hogyan tekint rám? Én úgy érzem, hogy több vagyok neki, mint barát, csak hát szerinte nincs ilyen barátság. Akkor viszont miért van barátnője? :S



(+ info: 3 éve ismerkedtünk meg, mert ő itt nyaralt egyik barátnőm szomszédjában. Azóta találkoztunk egy párszor, de alig beszéltünk. Ő Győrben lakik, én Veszprémben.)


2009. dec. 26. 23:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát nem látod? Dugni akar Veled!! :D
2009. dec. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ő: 21/F

Én: 16/L

2009. dec. 26. 23:48
 3/14 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondja azt, amit mond? És miért mondja olyan régóta?
2009. dec. 26. 23:49
 4/14 A kérdező kommentje:
Légyszi, a véleményetek után írjátok már oda a nemeteket és a korotokat!
2009. dec. 26. 23:51
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én máshogy élem meg a szerelmet, úgy, hogy gyorsan, magas lángon, és nem tudom annyira húzni. Várjunk más hozzászólóra. :)
2009. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
sírba tesz a várakozás :D
2009. dec. 26. 23:56
 7/14 anonim ***** válasza:

"Szerinte egyébként nincs fiú-lány barátság, mert a végén úgyis szex a vége."


Tehát bízik benned és több van köztetek,mint barátság,de nem annyival,mint amennyivel te szeretnéd!

2009. dec. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18/F lemaradt
2009. dec. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
23:59 : akkor szerinted nem lesz közöttünk soha semmi?
2009. dec. 27. 00:00
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem szeretne többet tőled de a távolság áll közétek. Nem olyan típus szerintem. A döntés rajtad áll hogy elmondod-e neki hogy mit érzel. Az én szemszögemből megkönnyebbülést jelentene számodra, ha mégis úgy döntesz hogy nem mondod el akkor lépj tovább.


Egy kis segítség:

"ha közelebb lakna hozzám, biztos rám hajtana"

"milyen jó lenne, ha én lennék a barátnője"

Ez felér egy vallomással. Szerintem rákérdezhetsz hogy mit érez irántad de itt a távolság a probléma szerintem.

2009. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!