Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet így esélyem? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így esélyem? Nem tudom eldönteni, érezhet-e valamit irántam vagy csak kedves?

Figyelt kérdés
Van 1 srác, eddig nem tetszett de 1ik koncertjén (gitározik) odajött hozzánk csocsozni, elötte kb egy szót nem beszéltünk, még köszönni se mindig köszöntünk egymásnak...nem voltunk vmi lelkesek amikor odajött én sem tudom h miért és játék közben pl rá se néztünk..késöbb odajött haverja vele is játszotunk megköszönték és naygon aranyosan mosolygott rám.másnap este rám írt egy közösségi portálon h tök jó volt minket látni, de pl a barátnőm is fenn volt egész nap és csak rám írt.1 héttel késöbb volt a szülinapja természetesen írtam neki egy üzenetet h boldog szülinapot.aztán pár nappal késöbb megint rámírt hogy nagyon jól esett neki stb..egy héttel késöbb én is ráírtam és volt szó h lesz egy koncert amire kiderült h ő is megy és én is, de végül nem volt ott (beteg volt pár nappal a koncert elött, az idő borzalmas volt, és nagyon elfoglalt, és nayg volt a tömeg is lehet csak én nem láttam)azóta nem beszéltünk.de eddig mindig amikor beszéltünk kedves volt, meg elég hosszan beszélgettünk.
2010. jún. 22. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle!
2010. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én ehhez gyáva vagyok...ahhoz is hogy elhívjam vhova...tudom nem túl jó tulajdonság de félnék ezt megtenni...
2010. jún. 22. 15:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek többet. :DD Esetleg egy tali? :)
2010. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jó lenne beszélgetni, de alig van fenn facebook chaten msn címe meg nincs meg...
2010. jún. 22. 15:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha nem gép előtt ismerkednétek, hanem ÉLŐBEN???

Küldhetnél neki egy facebook-mailt hogy találkozhatnátok valamikor valahol egy fagyira-kávéra-stb.

Nem fogsz belehalni az élőszóba, hidd el.


22F

2010. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaja.. Hát majd amikor fent lesz, akkor majd megkérdezed tőle. Még aranyos is tud lenni, ha látszik egy lányon, hogy kicsit izgul.. :) Legalább tudom, hogy tetszek neki. Na szóval olyan nincs, hogy sosincs fent. Amikor fent lesz támadd le. Ne halogasd. :D
2010. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
élőben ismerkedtünk..a gép csak kapcsolat fenntartás miatt kell...és mint írtam nem merem elhívni vhova...mert szimpla baráti beszélgetésnek nem foghatja fel mert annyira nem vagyunk jóban...3szor beszélgettünk összvissz
2010. jún. 22. 16:06
 8/8 A kérdező kommentje:
De am azért írjátok h beszáljek meg vele vmit mer lehetséges h lenne esélyem?
2010. jún. 22. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!