Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélyem, hogy érezzen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem, hogy érezzen irántam valamit? (Csak realista válaszokat kérek! )

Figyelt kérdés
Elég bonyolult a helyzet, mert én még nem voltam szerelmes, és igazából csak másokra tudok támaszkodni, hogy ilyenkor mi miért történik. Még 2010-ben találkoztam egy lánnyal, aki először fel sem tűnt nekem, de egyre többet beszélgettünk, és olyat kezdtem érezni, amit eddig még nem. Nem tudom mikor kezdődött, de a "tetszés" folyamatosan átalakult szimpátiává. Nagyon tiltakoztam az ellen, amit éreztem, mert nem akartam, hogy csalódás érjen. (Nem vagyok szép, és sokan nem is értenek meg. Jól tanultam/ok, de igazából mást nem is tudok felmutatni, hogy mi lenne pozitív bennem.) Szóval próbálkoztam sokáig, hogy elfelejtsem ezt az egész érzést, de nem tudtam. Megkérdeztem egyszer tőle, hogy szimpatikusnak tart-e, vagy, hogy el tudja-e képzelni, hogy köztünk több legyen, mint barátság. Azt mondta, hogy maradjunk inkább még csak barátok, de egyre jobban megszerettem, ahogy jobban megismertem, és nagyon jó barátok lettünk. Nem tudtam eldönteni, hogy most a viselkedése baráti-e, vagy több. Egy hónapja elmondtam, hogy én jóval többet érzek iránta, mint barátság. Szerintem először fel se fogta, de egy héttel később megvárt. Utána már nem úgy viselkedett velem, mint azelőtt, sokkal kevesebbet beszélt hozzám, inkább csak engem hallgatott. Sokszor csak vártam, hogy Ő is megszólaljon, de semmi. Nagyon szomorú voltam, és vagyok is, bár most már sikerült meggyőznie, hogy a barátságunkat nem kell féltenem, bízik bennem, stb., de még mindig nagyon fáj, hogy Ő nem érzi amit én. Nem akarok semmit ráerőltetni, ha Ő másik fiút szeretne (nincs barátja) azt is elfogadnám, csak legyen boldog. Ennek ellenére is szinte minden nap szomorkodok, és reménykedek, hogy egyszer benne is elindul ez az érzés. Fura, hogy pont Ő áll legjobban mellettem most, hogy látja milyen mélyen vagyok ez miatt. Van két barátom, mindkettő próbál segíteni, csak az egyik szerint semmi esély, a másik meg csak mondogatja, hogy majd lesz valami. Köszönöm, de nekem elegem van ezekből a túl optimista/pesszimista véleményekből. Szerintetek ezek után, kezdeti szimpátia nélkül, még belém tudna szeretni? Köszönöm a reális válaszokat!
2011. jan. 28. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Eddigi tapasztalatok alapján általában az elején alakulnak ki a dolgok első benyomás és ott már tudja a lány szerintem, hogy eltudná-e képzelni veled, időközben is kialakulhat de én erre kevés esélyt látok... nem nagyon láttam ilyet a környezetemben, ehhez szerencse kell kb. sajnos.
2011. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most legyek őszinte vagy inkább áltassalak?

A leírtak alapján, szerintem nincs. De az élet kiszámíthatatlan, lehet akkor esik beléd, mikor nem is számítasz rá... vagy nem. De a barátságot tartsd meg, az mindig sokat ér! :) Fel a fejjel!! Leszel még szerelmes másba, aki viszonozni fogja :)

Lehet, hogy ez most dumának tűnik, és magam ellen beszélek, de én már érzem, hogy kezd elmúlni... beletörődök! Neked is sikerülni fog, csak akarni kell!

2011. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálam egyáltalán nem akar múlni, más lányra rá se tudok nézni, de így még a barátságunkat se látom helyesnek, mert végül is ez se neki, se nekem nem jó. Egyszerre akarom vele tölteni minden időmet, és elbújni előle jó messze. Én már nem akarok szerelmes lenni, eddig se akartam, csak nem tudtam elfojtani. Most meg itt vagyok a gödör legalján, mert nélküle nem tudom elképzelni a jövőm.
2011. jan. 28. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajna erre csak az idő a megoldás. Ez van, ha meg a barátod és találkozol vele csak nehezebb elfelejteni, másik lány kéne akivel ellenél, tuti hamarabb elfelejtenéd.
2011. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!