Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom pont szentestén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom pont szentestén csalt meg a nevelőanyja lányával! Megbocsájtani nem tudok neki, de szeretem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A sztori amúgy úgy kezdődik, hogy a kiscsaj, mióta az anyja a barátom nevelőanyja, szóval bő 4 éve, szerelmes belé. Én több mint 3 éve vagyok vele(vagy inkább voltam).A lány mindig talált valamit, amivel "közel"kerülhetett a barátomhoz, de mindig elutasította, mégis a mostohahúga, ha úgy vesszük.Karácsonykor a barátom mindig sokat iszik, és idén úgy esett, hogy a nevelőanyja gyerekei nem az apjuknál karácsonyoznak.Gondolom a kiscsaj kihasználta az alkalmat,és valahogy megtörtént.Persze nem mondom hogy a barátom nem hibás, lehet, hogy akkor is így lett volna ha nem iszik, de hogy ivott(számomra)enyhít kicsit a körülményeken,ráadásul nem titkolózott, és rögtön bevallotta.A kiscsaj meg utána nem sokkal felhívott, és röhögve mondta nekem, hogy mostantól enyém a Robi...Ez azért nem esett valami jól...De most mit csináljak? Nem akarom elhagyni, mert szeretem, de ezt soha nem fogom tudni megbocsájtani neki!
2009. dec. 26. 13:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ottkell hagyni a csávót. Patkány az ilyen...

És a mostohatesójával, ez gusztustalan, nekem az ilyen már csak azért se kéne, még akkor sem ha szeretem.

Inkább a büszkeség... meg a szenvedés. De kiraknám...

2009. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

21/F


13:53-assal teljesen eggyetértek!


Gooombaaa

2009. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azóta beszéltél a sráccal?? Hogy viselkedik veled?
2009. dec. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Fúj:S Undorító szuka, mekkora egy qrva már:S Nem mondom, hogy hagyd el, de azt sem, hogy maradj vele, mert nem dönthetek helyetted. Viszont én szépen elbeszélgetnék a cafka anyjával, aki ilyen pofátlanul képes viselkedni... aljas, ravasz dög, mert lehet, ha nem ivott volna, nem tette volna meg a fiú...:/ Ő meg csak ittasan tudta megkapni, és ilyen módon ez szánalmas... Kár, hogy nem Hong Korng-ban élünk... Ott a szeretőt bármilyen módszerrel a túlvilágra lehet küldeni a törvény szerint. Meg kell hogy mondjam, ez nagy csalódás és szenvedés lehet, nem mondom, hogy megértem, mert nem tudom. Sajnos nem tudok veled együttérezni, mert nincs tapasztalatom. Tudom, hogy fáj, de ha nem vagy olyan, mint én, akkor elhagyod, ha viselkedése alapján már tényleg megbízhatatlan. Szerintem bármilyen hangulatod van, tegyél meg egy családi látogatást, és beszéljétek meg.

Most kifejtem, hogy milyen vagyok, hogy én mit tennék(nem mondom hogy ezt csináld, de egy lehetőség, bár nem is tisztességes, viszont engem éltet a bosszú). Fogalmazhatunk úgy is, hogy egy kis gonosz perszúna, ravasz kígyónyelvű, rafinált boszorkány bújik meg bennem, amit csak akkor "idézek meg", ha nagyon megbántottak, és végsőkig megsértettek. Agresszív vagyok..., de ravasz. És büntetlenül tudom az embereket lelkiekben gyötörni, amíg az térden nem gyúszik előttem, és vonaglik a lelki kíntól... Hoppsz, kicsit elkanyarodtam, de ez egy háttér volt. Amúgy kedves vagyok:D Szóval pár gonosz ötlet:

1) Valahonnét szerezz egy + terhességi tesztet, és úgy elrelyteni náluk, hogy az anyja találja meg.

2) Több ember előtt vetném a szemére azt, amit tett. pl.: "Jó volt a szex szenteste a bátyáddal?" <-- bár szerintem ehhez gyomor is kell...


Mindegy, szerintem egy egyszerű dolog, szakítanék:S Ennek így nincs értelme. De az anyjának mindenképpen mondd el.

2009. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Folyamatosan hívogat, de nem nagyon van még kedvem vele beszélgetni. Sms-ekkel bombáz, szeretne visszakapni. A csaj anyja meg egyáltalán nem törődik a barátommal, maximum a a lánya felöl vehetne észre valamit, de ha az anyjára ütött a kiscsaj akkor mind1.Egyébként nem tudom mit tegyek,a válaszokat köszönöm, lehet, még egy két cselt is bevetek:)
2009. dec. 26. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!