Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képes voltál megbocsájtani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes voltál megbocsájtani?

Figyelt kérdés
Úgyértem van itt olyan, aki túl tudott lépni a sérelmeken és visszafogadta a párját? Vagy inkább fontosabb a büszkeség?
2010. máj. 1. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mit kell megbocsátani.
2010. máj. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én képes voltam rá
2010. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem


Babi néni 76/L

2010. máj. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi, hogy nektek sikerült-e? Ha igen, akkor mit?
2010. máj. 1. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:
igen..megcsalást legalább 5 szór. végül dobott a volt barátnőm:) szóval megbocsájtottam de én szívtam meg. most a másikkal éli életét boldogan. nem érdemes ilyet megbocsájtani.
2010. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, neked mi az ami megbocsájtható és mi az ami már nem?


Szóval vegyük azt, hogy viták voltak összevesztetek, valami baromságon, ami rosszul esett az egyik illetve másik félnek, nem történt semmi pofon se megcsalás. - ez gondolom megbocsájtható nem?


A másik , mondjuk a megcsalás, titokban ismerkedés találkák más pasival vagy lánnyal, azaz nagy féltékenység, amikor úgy érzed, hogy már nem vagy neki fontos mert másokkal is ismerkedik. Illetve a szex, egy másik pasival/lánnyal?- Ez megbocsájthatatlan elvileg nem?

2010. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem a büszkeség miatt, a fájdalom miatt amit okozott, nem tudtam megbocsájtani...


17/L

2010. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

soha nem szerettem még senkit így.fél év után,miután annyi mindent megéltünk együtt(érettségi,nyelvvizsga,korház...)és mindig ott voltunk egymás mellett,egy összeveszés után nem beszéltünk egy hétig.a következő hétvégén egy buliban találkoztunk.írtam neki sms-t.nem válaszolt.10 perc mulva láttam,hogy egy másik lányt ölelget.3 hónapig járt a lánnyal.amint szakítottak hozzám jött.megölelt a szemembe nézett és kérlelt hogy bocsássak meg neki,soha többé nem fog megbántani.én meg csak néztem rá könnyes szemekkel,mert tudtam h úgyis megbánt megint,de túlságosan szeretem hogy akkor és ott elmenjek és elfelejtsem.kb 2 hónapig elvoltunk,de nem bíztam még benne nagyon így nem engedtem vissza magamhoz túl közel.aztán hirtelen támadt egy rossz érzésem,éreztem rajta valamit.mondtam neki,azt mondta hogy megígértem hogy soha többé nem bántalak meg.mondtam hogy jó.rá 1 hétre megint összejött azzal a lánnyal.......hát ennyit a megbocsájtásról

sztem 1x még valaki eljátszhatja ezt az egészet,de másodjára már nem érdemes próbálkozni...


19/L

2010. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!