Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom pont szentestén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom pont szentestén csalt meg a nevelőanyja lányával! Megbocsájtani nem tudok neki, de szeretem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A sztori amúgy úgy kezdődik, hogy a kiscsaj, mióta az anyja a barátom nevelőanyja, szóval bő 4 éve, szerelmes belé. Én több mint 3 éve vagyok vele(vagy inkább voltam).A lány mindig talált valamit, amivel "közel"kerülhetett a barátomhoz, de mindig elutasította, mégis a mostohahúga, ha úgy vesszük.Karácsonykor a barátom mindig sokat iszik, és idén úgy esett, hogy a nevelőanyja gyerekei nem az apjuknál karácsonyoznak.Gondolom a kiscsaj kihasználta az alkalmat,és valahogy megtörtént.Persze nem mondom hogy a barátom nem hibás, lehet, hogy akkor is így lett volna ha nem iszik, de hogy ivott(számomra)enyhít kicsit a körülményeken,ráadásul nem titkolózott, és rögtön bevallotta.A kiscsaj meg utána nem sokkal felhívott, és röhögve mondta nekem, hogy mostantól enyém a Robi...Ez azért nem esett valami jól...De most mit csináljak? Nem akarom elhagyni, mert szeretem, de ezt soha nem fogom tudni megbocsájtani neki!
2009. dec. 26. 13:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez nem semmi...

De remélem tudod, hogy nme mindig a 3. fél a hibás.. viszont ilyen esteben, amikor a lány tudja, hogy vagytok egymásnak, nme volt szép tőle... ha irsz nekem privátba, akkor én mesélek neked egy hasonló történetet..

Teljesen átérzem

2009. dec. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

otthagynám őket, a fiút azért mert átvágott, még akkor is, ha piás volt. Ha egyszer megteszi, máskor is megfogja!!!!!!!! Józanon is!!!!!!

A lányt is, mert egy büdös ribanc!!!!! Legyenek boldogok együtt, egyék meg amit főztek!!!!

Ha nem beszélsz a fiúval elfogod felejteni, csak időre lesz szükséged!!!! Legyen boldog a lány, hülye primitív liba... nemtud magának más pasit találni! Éljen a vérfertőzés!!!!! :S Ne hagyd, hogy mégjobban a porba tapossanak, lépj le!!!! Hagyd őket!

2009. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Lehet le kéne, de...ajj ez így marha szar!:(
2009. dec. 26. 13:44
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
leefeküdek? ha szereted adj mégegy esélyt.ha mégegyszer előfordul dobd ki.a kiscsajt meg verd el
2009. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

és a (volt)barátod mostohaanyja mit szól ehhez??? nem vágta pofán azt a kis r0hadékot??? tud róla egyáltalán??? úristeeen, ez undorító, de sajnos muszáj h azt mondjam h hagyd el, az én barátom 4 hónapig flörtölgetett egy csajjal én rá fél évre olvastam el egy olyan msn beszélgetést amit eljegyzésünk előtt 2 nappal irtak...és annak már több mint 1 éve!!! mai napig nem tudom kiheverni, de szerencsére ott csak 1 arcra puszi volt, meg hát hogy a szemembe hazudott annyi időn keresztül.... de ezt még ugyahogy ki lehet heverni, csak idő kell hozzá, de azt hogy vki másba, pont a mostohatestvérébe tette a rúdját...már ne is haragudj, de egy gerinctelen kis féreg és testvérkefélő, fúúúj.... undorító!!!!


de én szívesen elbeszélgetnék a helyedben a mostohaanyjával a történtekről, kiváncsi lennék h állna a szája ha megtudná, megd*gták a lánykáját, méghozzá a férje fia xD remélem h móresre tanítaná azt a kis ringyót is...


sajnálom h ezt tették veled!!! bár nem is értem miért nem karácsonyoztatok együtt, úgy kellett volna nem?!


vagy csak nekem alap?

2009. dec. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha adék is megbízni már nem tudnék benne...Főleg h gyakran vannak együtt(úgyértem hogy otthon), és én meg nem lóghatok mindig a nyakán, igaz, nem is akarok.
2009. dec. 26. 14:03
 7/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedben gondolkodás nélkül elhagynám a srácot. Ez a dolog már halálra van ítélve. Most képzeld el, ha mész hozzájuk vendégségbe, milyen kínos már. Engem biztos a sírás kerülgetne, a kiscsajt meg kétpercenként reflexből pofán verném. Keress mást, nem ő az egyetlen férfi.
2009. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem karácsonyoztunk együtt, mert én vidékre mentem a nagymamámhoz, ő meg oda nem jött, többek között azért mert a mamám nem rajong érte...Amúgy nem hiszem h anyuka tudna róla, de lehet ha jobb hangulatomban leszek, még be is számolok, és nem azért h bosszút álljak, hanem azért, mert ez marha gusztustalan!
2009. dec. 26. 14:06
 9/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok, te jó ééég...hiába szereti ha a másik "nem kiváncsi rá" mást d*gott meg, megcsalta, más oduba tömködött, hogy lehet ezt még máshogy mondani?? itt nincs h megbocsátok mert szeretlek...megcsalt? hát akkor takarodjon!!!ha tudta a srác h mennyire megfogja bántani ezzel azt a vkit akit elvileg szeret, és képes volt megtenni, annak nem számit az h a másik szereti!!!
2009. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

14.02es és 14.11es vagyok


amugy a szülők nagyszülők megérzik vmi nincs rendben...nekem is anyum mondta h nézzem meg az msn-jét és voilá ott volt a szép kis beszélgetés!!! a szülők letudják szűrni kinek áll jól és kinek rosszul a szeme!!

2009. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!