Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotok nélkületek menne fesztiválozni? (Balaton Sound )

Figyelt kérdés
Zavarna, mennétek vele? Vagy nem zavarna, belefér, èrezze jól magát?
2014. ápr. 14. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Zavarna!! Nem fér bele...! Komolyan_!
2014. ápr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
vagy velem vagy senkivel...nem azért mert nem bízom meg benne, de ha már nélkülem akar x napra elmenni bulizni annak nem lesz szerintem jó vége!
2014. ápr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
hát nekem marha rosszul esne, sztem ez nem fér bele egyáltalán...
2014. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Furcsának találnám, ha eszébe sem jutna felvetni, hogy együtt menjünk, még ha baráti társasággal is megy, egy barátnő bőven elfér, főleg egy ilyen programon.
2014. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Zavar. Olyannyira, hogy a mostani barátnőmmel közöltem, hogy egyedül ne bulizzon, az ott alvósokat meg felejtse el. Persze lázadt, hogy a bizalom meg blabla, de mondtam neki, ha gondolja egyedülállóként máris neki indulhat. Tudja, hogy az ilyesmiket komolyan veszem és tényleg elhagyom, ha nem tetszik a rendszer. Hozzáteszem, hogy nekem férfiként eszembe nem jutna nélküle neki indulni szórakozni.
2014. ápr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

ha haverokkal megy akkor mindenképp egyedül menjen

ha egyedül akk mehetsz

2014. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Én 3 évig voltam együtt a barátommal és mindhárom évben elmentem a Soundra a barátnőimmel, ez nálunk már hagyomány. A barátom nem szereti az ilyen zenét, egyértelmű volt, hogy nem jön. Semmi probléma nem volt belőle. Teljesen más okból szakítottunk nemrég. Idén szingliként megyek, de ha esetleg lenne addig új kapcsolatom, akkor is elmennék, hisz rég megvan a jegyem és a szállásom. Ha az új partnernek ez nem tetszene akkor nem is erőltetném azt a kapcsolatot. Én pl. miután kinevettem, otthagytam volna az 5-ös válaszolót. Nálam így nem működik egy kapcsolat, hogy megmondják, hogy mit szabad és mit nem.
2014. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem szeretem a zenét, nem érezném jól magam, a társaságban nem tudnám megtalálni a közös hangot, akkor egyértelmű lenne, hogy nem korlátoznám a barátom. Menjen csak nyugodtan, nem ő döntött úgy, hogy nekem nem tetszik a fesztivál maga.

Ha nem is hív meg, mert "dehát neked úgyse tetszik", azon azért kiakadnék. Hiába, hogy tudja, azért beszéljük meg, lehet, hogy azóta meggondoltam magam, és mégis elmennék.

Ha meg csak egyik napról a másikra bejelenti, hogy megy, nekem lehetőségem sincs csatlakozni, akkor az annyira zavarna, hogy egy komoly veszekedésünk lenne, aminek ki tudja, mi lenne a vége. Ez már a partnertől függ.

Még szerencse, hogy a barátom nem ilyen, de hála az égnek az 5. válaszolóval sincs semmilyen hasonlósága. Megbeszélünk dolgokat, és nem korlátozzuk egymást. Így a jó szerintem.

2014. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

7-es és a 8-as a két épeszű ember a híg f*s tengerében, erre le vannak pontozva.


Ha nem tetszik egy rendezvény, akkor nem megyek el rá, és nyilván nem fogom emiatt otthon ülésre kárhoztatni a barátnőmet, aki meg nagyon szereti azt a fesztivált.

Azért a barátnőm, mert tudom, hogy képes bírni magával, ha nem vagyok ott.

2014. ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A párom oda megy ahova akar. Nem vagyok az anyja, hogy én mondjam meg mit csináljon. :)
2014. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!