Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit tegyek? Haverok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tegyek? Haverok megszivattak . - nyaralás az ex-el?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. 3 évet voltam együtt egy lánnyal, akivel 2 hónapja szétmentünk, mert ő...élni akart. Iszonyatosan megszenvedtem (szenvedem) a szakítást, soha nem voltam az a nagy bulizós, kicsapongó, kimaradó alak, ami volt időm szerettem vele tölteni. Amikor mondta hogy nem szeretné folytatni,mert élni akar,ciki-nem ciki, egy világ omlott össze bennem. Haverjaim, hogy feldobjanak, kitalálták hogy ugorjunk le nyolcan Balatonra, csajozni, felejteni. Lányok fiúk vegyesen. Holnapi indulással. Tegnap felhívott a haverom, (akin, már elgondolkozom az-e) közölte, hogy a volt barátnőm is velünk tart. Húgom is, ezért kérdeztem tőle is, hogy mégis mit tud erről. Elmondta hogy az a barátom egy nagy terve, hogy ha látom a volt barátnőmet pasizni, akkor majd sokkal könnyebben felejtek, és a többi napon, ő majd visz engem inni és bulizni. Komolyan, nem hiszem hogy ilyen lenne egy jó barát. Visszahívtam és mondtam neki, hogy én akkor biztosan nem fogok menni, ami neki, mint főszervezőnek nagy érvágás lenne, mert az egyik kocsi, amivel mennénk az enyém. Viszont, iszonyatosan jó lett volna egyet pihenni, felejteni...szóval nem tudom, elmennétek így, tudván hogy az exetek(akit ugye még mindig szerettek) pasizni látnátok egész nap? Persze mehetnénk csak pasik máskor is, csak nyárra már nincs több szabadságom, csak ez amire leszerveztük a Balatonozást.

2013. júl. 19. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem jó ötlet egyáltalán! Nem lehetne, hogy a csaj otthon maradjon? Ha már a te barátaidról van szó, az lenne a minimum, hogy most veled törődnek, és nem pedig így. Szóval szerintem szóljanak a lánynak, hogy ő inkább ne menjen, jó hogy nem már még ti adtok neki esélyt h hapsizzon.
2013. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A sztori eleje ismerős. Amúgy elég kellemetlen lesz elmenni, de mindenképp menj. Éld ki akkor te is magad. De arra figyelj, ne azért csináld, hogy a csaj előtt menőzz. Ne is foglalkozz vele.
2013. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy hagyjátok otthon a csajt a francba.
2013. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az igen...csaj maradjon otthon,bár én mindenképpen mennék és a volt csajomnak megmutatnám hogyan tudok csajozni és nem hagynám hogy elb...ssza a bulimat.
2013. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne menj.
2013. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyenlőre úgy vagyok vele, ha jön, én maradok.

De ha ráveszem magam, az én kocsimba nem ül be, az hót biztos :)

2013. júl. 19. 13:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj le, dobj be 2 felest, aztán szedd fel az összes csajt!


Amúgy meg ha az exednek viszonozni szeretnéd a dolgokat, itasd le, fektesd meg, majd reggel dobd ki az ágyadból.

2013. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom hogy menjél el mindenéppen,érezd jól magad had lássa a csajod hogy nélküle is megvagy,italozgassál,csajozgassál,majd a csajod észre veszi hogy megvagy nélküle is,és itt jössz t,a csajod valószínű észre veszi hogy megvagy nélküle is,itasd le és jól keféld meg ha már így kib...szott veled,ha nem akkor meg dugjál meg valami más csajt.
2013. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy nyugodt nyaralás lényege, hogy nem kell kényszerből csajozni, megmutatni milyen kemények vagyunk, sem kerülgetni egy kellemetlen embert. Nem hagynám, hogy elrontsák a nyaralásom.
2013. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem mennék, vagy otthon hagynám a volt barátom... Az sem rossz ötlet, h elötte csajozz, de ha még szereted, azt nem könnyű!! Ha nem haggyák a csajt itthon inkább ne menny, vagy menny máshova egyedül, akármi, neked most felejtened kell, túllépni, nem őt nézegetni, továbbr is.
2013. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!