Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy szakitani fogunk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy szakitani fogunk! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Helo!


Az a helyzet hogy a parommal rengeteget veszekszunk.Mar 3szor szakitottunk ezert.Mikor harmadjara szakitottunk utana kabe 1 honapig egyaltalan nem veszekedtunk.Jaj nemtudom tovabb irni anyira sirok:(

Szoval.....most megint rengeteget veszekszunk es parom legrosszab tulajdonsaga hogy semmit sem beszel meg.Ha veszekszunk nem beszel meg semit anyit mond hagyuk.

Beszeltunk.Arra jutottunk hogy gondolkodik es meglatjuk hogy lesz...

Azt mondta nem erzi jol magat a kapcsolatban mivel sokat veszekszunk.

Mondtam neki ha szeret fontos neki a kapcsolatunk akkor ezutan mindent beszeljunk meg.Azt mondta hogy nem tudja de olyankor mindig olyan ideges hogy keptelen barmit is megbeszelni.

Azt mondta lehet hogy 1 het szunetet kene tartani.En.. nemtudnam nelkule eletem tovabbi reszet elkepzelni.Olyan rosz.

Sokat veszekszunk,sokat sirok,lehet hogy jobb lenne kulon de en nem tudnak SOHA szakitani.:(Ha bele gondolok hogy massal latnam csak sirok....

Nem akarom hogy azert maradjon velem mert sajnal.Ezt neki is megmondtam.

De nemtudom...azt sem mit gondoljak...

Csak sirok...sirok....sirok...

Pedig meg nem szakitottunk de tudom hogy SOHA nem tudnam elfelejteni.

Az unokatestverem sem tudtam elfelejteni az elso szerelmet mar 2 eve.Es mindenki megmondja hogy pont olyan vagyok mit o,olyan a termeszetem.En sem tudnam soha elfelejteni.Tudom en hogy ehez nem igy kel alni de nem megy.

Senkit nem szerettem meg ennyire.4 es fel honapja egyutt vagyunk .....

Mindig arra gondolok hogy 4 es fel honap szenvedes az eletben.De meg utanna mennyi lesz ha szakitunk...:(

Es meg utana mennyi lesz...meg fiatal vagyok,fogunk meg szakitani biztos.

Annyira szeretem,nemtudom mit kezdjek magammal ejszaka is csak sirok.Mit tegyek?Segitsetek kerlek!!Amugy 12 eves vagyok elso nagy szerelmem akit SOHA az eletben el nem felejtek.A baratom pedig 15 eves!

Segitsetek kerlek!

:((


2008. júl. 23. 01:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Túl fiatal még. Te meg méginkább.


Mikről is szoktatok veszekedni?

2008. júl. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mindenfele:( Feltekenyseg meg ez az... Tudom en hogy fiatalok vagyunk... de most mit tegyek?Koszi hogy valaszoltal
2008. júl. 23. 01:47
 3/23 anonim ***** válasza:
48%

Semmit. A férfi van a nőért, nem fordítva. (Ne forgassa ki senki...) Ha szeret téged, akkor majd megteszi ő a kellő lépéseket. Ha nem, akkor ennyi volt.


Másrészt, 15 évesen saját maga sem tudja, hogy mit is akar, abban a korban van.

2008. júl. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De ez olyan szomoru:( En elhiszem meg minden...de akkor h h ne csinaljak semmit??
2008. júl. 23. 01:52
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
De azért egy tipp: mi férfiak nem szeretjük megbeszélni a problémáinkat, sőt, inkább titkoljuk. Büszkeségből. Egy férfi erőt, magabiztosságot sugalljon.
2008. júl. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyenek a ferfiak:( De most mit tegyek,azonkivul h semit? Kosz mindenkinek a valaszokat
2008. júl. 23. 01:57
 7/23 anonim ***** válasza:

Mond el neki mi bánt téged. Nyugodt körülmények között. És mondd neki, hogy ha neki nem tetszik a kakpcsolat, akkor lehet szakítani. Ha egyszer nem iletek össze, akkor nem kell erőltetni.


Egyébként is, mit szeretsz benne? Tudod egyáltalán?

2008. júl. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

O szeret,en is szeretem de o azt mondja hogy nem mukodik a kapcsolat:(

Igen,tudom mit szeretek benne.Azt hogy kedves,rendes,baratsagos.En nem birnam ki ha szakitanank.Mar el mondtam neki mi bant. Dehat...:(

Adjatok meg tanacsokat PLS

2008. júl. 23. 02:05
 9/23 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, szerinte miért nem működik a kapcsolat, és ha megoldható, akkor oldjátok meg.
2008. júl. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Mar megkerdeztem es szerinte azert mert sokat veszekszunk.Hogy oldjuk meg ha nem akarja megbeszelni?Koszi a valaszokat...varom a tovvabiakat!
2008. júl. 23. 02:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!