Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomék külföldre költözne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomék külföldre költöznek, és szakítani fogunk. Hogy éljem túl a nehéz időszakot, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Októberben fognak kiköltözni Ausztriába, és nem nagyon fognak hazajárni látogatóba, mert megy az egész család. Megbeszéltük, hogy szakítunk előtte. Úgy érzem, hogy nem fogom kibírni. Bele fogok őrülni, hogy nincs mellettem. mit csináljak? Tüntessek el minden emléket és szakítsak meg minden kapcsolatot? vagy mi? :S

Már most minden este bőgök :(( Segítsetek légyszi. 16/L


2010. szept. 7. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy sírsz, nem lehet könnyű. Mióta vagytok együtt??

Az én barátom meg ma jelentette be, hogy másfél évre el kell mennie az ország másik végébe...Én is szomorkodok miatta...

2010. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon nehéz dolog, sajnos ebben senki nem tud segíteni, a szerelemi sebek gyógyításában csak az idő tud segíteni.Beszélgess erről olyan bnőiddel akik hasonló cipőben járnak!mellesleg én is hasonlóan szar helyzetben vok, mert az én pasim igaz h itthon lakik, de sportoló és folyamatosan járja a világot, alig van itthon és nemtom mit csináljak, én is bőgök esténként :S nem vagy egyedül én együtt érzek veled!majdcsak túléljük....te pedig ne sírj, de könnyű ezt mondani...

19/lány

2010. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Kicsit hasztalan volt feltenni a kérdést.

Én is éltem már át ilyet, és akkor még nem volt gyakorikérdések, de túljutottam rajta magamtól. Természetes hogy fáj, borzasztó érzés, de nem tehetsz ellene semmit. El fog múlni. Nem holnap, nem holnapután, de el fog múlni, egyre kevesebbet fogsz rágondolni és kevesebbet sírsz majd utána.


Egy tanács: Amíg nem megy ki, ne szakítsatok. Maradjatok együtt ugyanúgy, mintha mi sem történne majd. Az utolsó napra elég hagyni a búcsúzkodást.

2010. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha bármilyen problémád van, esetleg ha egyedül érzed magad, és szeretnéd kiadni magadból írj nyugodtan egy emailt :

lelkisegely1@gmail.com

Szívesen segítek bármiben ha tudok.

2010. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem ezért nem kell szakítani. én is megyek bécsbe, a barátom itthon marad. azért ausztria nem ausztrália, nem lehetetlen kijutni oda, nincs annyira messze. szerintem meg lehet oldani, h lássátok egymást. emellett én is szinte napi szinten sírok, meg ha együtt vagyunk, elszomorodok, h nemsokára nem leszünk :(

de ha már eldöntöttétek, h mindenképpen szakítotok, szerintem az idő segít egyedül. egy idő után megszokod, h nincs melletted, és nem hiányzik annyira, éled tovább az életed. csak vigyázz rá, h ne zuhanj magadba úgy, h nem csinálsz semmit csak otthon ülsz és szomorkodsz, hanem éld az életed, legyél a barátnpiddel, stb!

2010. szept. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal akkor jöttünk össze amikor költöztünk le Bp-ről Z.egerszegre, 240 km.

2 hetente megyek fel hozzá, mindent meglehet oldani, nem mindenre a megoldás a szakítás...

2010. szept. 8. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát nem tudom, mi lesz :S Meglátok facebookon tőle egy posztot vagy csak hallok egy ugyanolyan keresztnevet, már bőgök:S De tényleg nagyon köszönöm.
2010. szept. 8. 07:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Tyű!!! Ez borzasztó. NEkem a vizsgaidőszakom végén 2 éve mondta a pasim (ex) telefonba, hogy na még egszer talizunk, aztán kimegy külföldre. Nagyon rossz érzés volt. El sem tudta képzelni, mekkora fájdalmat okozott. Alig bírtam bemenni utána vizsgázni.

Utána egyébként nem ment el, de a hülyeségei miatt 2 hónapra rá szétmentünk.

A legrosszabb az, hogy nem is élte át, mekkora fájdalmat okozott, mert egy önző egoista ember volt, aki csak arra gondolt mi neki a jó. Elvileg azon is gondolkodott magával visz..de tudta hogy nem áldoznám fel a sulit....

2010. szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Oh:( ez nagyon rossz:( az idő majd segíteni fog:) olvasd el az "Az élet játéka" /eredeti cím: Pollyanna/ és az "Az öröm játéka örök" /Pollyana grown up/ könyveket. Nagyon jók, én nagyon szeretem őket:) próbáld játszani A Játékot! (minden rosszban találni kell valami jót)

segít!

2010. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!