Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajaj, szakítani fogunk?!

Figyelt kérdés
elég rég együtt vagyunk a párommal, de mostanában olyan fura. nem akar csak úgy összebújni velem, nem akar közös progit csinálni, nagyon ritkán akar szeretkezni. nem tudom, hogy megcsal e, de nem hiszem, hisz mindig dolgozik vagy itthon van. de mégis nem tudom. nekem sincs kedvem vele néha, mert ha veszekszünk, elég durva dolgokat mond rólam, arról, hogy milyen vagyok az ágyban stb. és nekem meg ez jár az agyamba ha szeretkezni akar velem. hogy dobjam fel a kapcsolatunkat, mert szeretem, nem akarok szakítani, de félek, ha ez így fog menni a továbbiakban, akkor tuti vége lesz.
2009. aug. 17. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak úgy lehet tisztázni ha megbeszélitek! Lehet, hogy sablonosan hangzik, de ha valami nincs redben... márpedig nincs, akkor csak ez lehet a megoldás
2009. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
figyelj veszekedéskor kijön az emberből az igazság...ha azt mondja hogy nem vagy jó az ágyban és kritizálja amit csinálsz akkor valszeg így is gondolja...szerintem emiatt nem akar veled lefeküdni...és egyébként a munkahelyén is meg tud csalni...oda te nem látsz el..lehet hogy talált egy csinos kolegínát ha olyan helyen dolgozik...
2009. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg.
2009. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi hogy ilyen gyorsan válaszoltatok.

igen, az lenne a legjobb, megbeszélni de sokszor próbáltam már, de nem akarja

mindig csak a saját hülyeségét hajtogatja

a munkahelyén nem tud megcsalni, de máshol... nem tudom

gondolkoztam már, hogy ha jön haza, gyertyafény, csini ruha stb. de tudom max. hülyének nézne nem hiszem hogy levenné a lábáról. nem tudom

ja igen, ő csak azokat emlegeti fel, amikor - gondolom mással is előfordul, hogy nem sikerül elmennie, lányra gondolok - és ő azokat az alkalmakat emlegeti fel.

holott általában jó együtt szerinte is

csak ilyenkor a "rossz" alkalmakat emlegeti fel

2009. aug. 17. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha amiatt hülyének néz, mert csinosan felöltözöl és gyertyafényt csinálsz akkor dobd azonnal!Jobbat érdemelsz, helyesbítek JÓT érdemelsz!Ez az egész ember maga a rossz!Tudom mit érzel én is voltam már szerelmes...és nem akartam belátni, hogy nem működnek a dolgok!Mindaddig amíg velem szakítottak :/ Szerintem ne várd meg, hogy egy nap eléd álljon akár egy olyan szöveggel hogy van vkije, vagy bármi ok...tök mind1...szakít és kész!És utánna lessz a legrosszabb mert ahelyett, hogy te zártad volna le...és léptél volna túl...egy kis idő elteltével más teszi meg... :(
2009. aug. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

AJJJJJAJJJ

lehet....oppácska

2009. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!