Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogyan viselnétek ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A helyzet a következő.Van egy 19éves barátom,4hónapja.Én 17 éves vagyok.De elég furcsa érzések vannak bennem.Nagyon jól megvagyunk és szeretjük egymást.De ő mást mint én.Ő művelt,okos,udvarias és főiskolára jár.ÉN kis butácska vagyok és a suli is nehezen megy.Az ő anyagi körülményei jók.A szülei dolgoznak és soha nem veszekednek.3 autójuk van...stb stb. tehát egy tökéletes család akiknek legkisebb gondjuk is az,hogy mit csináljanak vasárnap közösen.Mi másképpen élünk.Nekünk nincs nagy házunk.Mi csak egy kis albérletbe élünk.(3-an.)És alig engedhetünk meg magunknak valamit.Ezt szégyenlem a barátom előtt.Mert ha el is hívnám hozzánk talán legyőzném a kissebbségi érzetem,de a szüleim folyton veszekednek.Apám iszik folyton,anyám meg idegbeteg.Szégyenlem a barátom előtt mind az anyagi körülményeket és a családom is.Én már nagyon sokszor voltam náluk és ott is szoktam aludni.De ő még egyszer sem volt nálunk...Elég nehéz helyzet számomra.Ti mit tennétek?
2009. dec. 14. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is hozzád hasonló körülményekből származom, csak fiú vagyok, de azt kell hogy mondjam nem csak párkapcsolat, de barátság is ment már tönkre nálam az anyagi viszonyok miatt!

Úgyhogy nem tudom, ha a barátod ezt el is nézi neked, ott a kérdés, hogy a családja is megértő-e vagy inkább lenéznek Téged, mert nem közülük való vagy. (velem már ilyen is előfordult)

de ez a Te döntésed

21/F

2009. dec. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem akarom elveszíteni az anyagi gondjaink miatt.:((

Ő mindig elhalmoz ajándékokkal és meglepikkel én meg soha semmit nem tudok neki venni..:(

2009. dec. 14. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:
ezt biztos elnézi neked, meg aztán nem is a lány dolga az udvarlás :)
2009. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szeret, úgysem az anyagiakat nézi.Önmagadért szeressen ne másért.Aki meg emiatt képes szakítani...
2009. dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Sztem beszéljétek meg a dolgot. Biztosan megérti majd.:) drukkolok nktek:)
2009. dec. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát hallod, ne az anyagiakkal foglalkozz. Az is csak egy változó dolog az életben. Lehet gyarapítani és elveszíteni. De ha valakit szeretsz, akkor tarts ki mellette. Nem kell szégyellened az anyaki körülményeidet, hidd el nagyon sokan vannak az országban hasonló és egyéb helyzetben. Szeresd a párodat, más nem számít. Ha ő is így gondolkodik, akkor nem fogja érdekelni a vagyoni különbség. Ugyanilyen helyzetbe estem bele 2 éve sajnos fiúként, mint te amiben vagy. Tudom milyen érzés, mikor a másik család igen csak elvan, jól élnek. Ez ellen úgy sem tudsz mit tenni. Ne érdekeljen. Ha elfogadnak, akkor midnen okés. 23/F
2009. dec. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
...ha szeret, akkor nem számít!...mellesleg megjegyzem, hogy nagyon értékes emberke vagy! más lány magasról leszarná az ilyen gondot, és csak élvezné, hogy a pasija tele van!...irigylem a pasid, hogy TE vagy a barátnője!:)...
2009. dec. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát igen..az utolsónak teljesen igaza van..én is irigykedek.. :)
2009. dec. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!