Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Vagy hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Vagy hogyan viselnétek ezt?

Figyelt kérdés

Mi távkapcsolatban élünk és nagyon rossz, hogy nemtudok neki olyan törődést adni,mit amire szülsége lenne. Sok konfliktus us van köztünk, de nagyon szeetjük egymást. Nekünk csak a másik van... Szükségünk van a másikra...de néha olyan, mintha nélküle könnyebb lehetne minden...:(

Rossz ha ilyen gondolataim vannak? A világon mindennél jobban szeretem!!! Csak néha sok...A sok gond mindenhol (suli család) és ezek csak rosszabbodnak és egymáson töltjük ki a haragunkat:( Utólag persze megbánjuk, de nagyon nehéz és árasztó...és eztpersze mind távkapcolatban...nagyon nehéz igy 400 km távolsággal, holott olykor tudom hogy egy egész stés veszekedést megoldana egy csók és egy ölelés ...:'(


2011. jan. 12. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:

:( Nagyon sajnállak, ez tényleg nagyon szomorú! Nállunk ugyan ez a helyzet, mi is nagyon szeretjük 1mást de sokszor veszekszünk miközben egy ölelés v iesmi megoldaná nállunk is a gondot. Sajnos úgyérzem kezd rámenni a kapcsolatra ez a táv pedig télleg naon szeretem én is és sose csalnám meg!

(24/F)

2011. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak azt tudom tanácsolni hogy ha lesz legközelebb, soha de soha ne menj bele távkapcsolatba!! Nincs is annál rosszabb mikor az ember szerelmes, legszívesebben minden idejét a párjával töltené és erre be kell érni heti, vagy 2 heti 1-2 nappal amikor látja :S Nem tudok mint tanácsolni neked sajnos, de gondolj bele abba, hogy amikor az ember csak nagyon ritkán látja a másikat akkor lehet hogy eltelik akár 2-3 év is, mire eljut oda megismeri igazán, és lehet hogy még te is több évet is el fogsz tolni azzal, hogy távkapcsolatban vagy valakivel, miközben lehetne olyan párod is, akit sokat látsz és esténként vele lehetsz. Ha nem működik ez a távkapcsolat dolog nálatok, akkor meg jobb minél előbb kiszállni belőle.

2011. jan. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!