Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselitek/viselnétek el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselitek/viselnétek el, ha a párotok szakít, összejön egy másik lánnyal, és ott él vele együtt, amit korábban otthonodnak neveztél?

Figyelt kérdés

4 napja szakított velem a barátom. 2 évet voltunk együtt, én még mindig nagyon szeretem, és mindent megtettem. Folyamatosan sírógörcsöm van, többet dolgozom, de akkor is csak zakatol az agyam, és eszembe jutnak pillanatok, érzések, amiket hozzá lehet fűzni. Fáj, hogy kijelentette, hogy ő boldog nélkülem, mert lekerült a válláról ez a kapcsolati teher, és hogy más lány is szóba jöhet. Nagyon hiányzik nekem, nagyon szenvedek, de mégis most ez a másik lány-dolog zavar, hogy minden, amiért küzdöttem, amit kialakítottunk semmissé válik, és egy 3. személy kapja azt, amit korábban te, és lehet, hogy a negyedét nem tette meg, teszi majd meg. Nem akarok gyorsan keresni valakit, mert őt szeretem, de annyira nehéz.


21/L


2011. aug. 10. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
nem éri meg szenvedni! nyár van, irány bulizni!!!
2011. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Rúgd tökön!
2011. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Biztos egy kis hisztérika voltál,a pasi meg örül hogy végre megszabadult tőled.

Próbálj azon gondolkodni,hogy miken kéne változtatnod a jövőben!

2011. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Érdekes történet. Velem ugyanez történt, csak fordított esetben. Én szakítottam, mert mindig azt hajtotta, h bulizni akar meg más csajokat... Szakítottam vele és most egy másik 17 éves p.csával lakik ott, ahol velem lakott.

Nem gond, hiszen én is megtaláltam a páromat és jajaja, azóta menyasszony vagyok:)

Tehát fel a fejjel! :)

22/N

2011. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) Szerintem ilyenkor csináld azt, még ha nem is érzed jól magad, hogy erősnek mutatod magad. Legyél nagyon csinos, és lássa rajtad, hogy mennyire jó vagy. Hidd el, el fog gondolkozni, hogy megérte e. Amúgy meg egy barom.
2011. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj túllépni, ha haragszol rá akkor könnyebb.Amúgy minden pasi mást akar.Én is az exemnek kinyaltam szinte a seggét is,mégse szeretett inkább kihasznált.Nálam lakott és amikor szakítottam vele kikötötte h. ő sose fog senkihez költözni,mert milyen rossz volt nálam...(mindent megkapott).

Érdekes módon 1 év után amikor összejött a jelenlegi barátnőjével nem telt el 1-2 hét és már nála lakott(hozzám 4 év után költözött és kb 20 percre laktunk egymástól, a jelenlegi lány pedig legalább 100-200km-re)

2011. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tartjuk a kapcsolatot. Nem akarok a barátja lenni, és tudni arról, milyen örömökben van része nélkülem, és épp kit visz az ágyába vagy kivel van, kivel boldog, amilyen velem nem volt.
2011. aug. 10. 14:43
 8/9 anonim ***** válasza:
megtalálta az igazit,nem te voltál az. állj talpra,és lásd be,h ez neked is jó,mert így akkor megkeresheted azt aki tényleg neked lett rendelve!!!
2011. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már régi a kérdésed de azért válaszolok.

Most velem is ez a helyzet hiába nem most szakított velem. Folyton azon töröm a fejem vajon most mit csinál, kivel van, ő boldog és talán már van valakije,miért nem volt melletem boldog mikor a seggét majdhogynem kinyaltam miért tette ezt velem? Stb stb.. Hogy mikor múlik el? Talán soha..

2012. dec. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!