Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Viselnétek szívesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Viselnétek szívesen?

Figyelt kérdés
Ha barátnőtök karácsonyra kézzel csomózott karkötőt adna nektek, hordanátok?Barna lenne, nem valami feminin színű, egyszerű mintával.
2010. dec. 5. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Csak ha FC Barcelona logo van rajta.
2010. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Én, mikor a legjobb barátnőmtől kaptam ilyet, akkor is viseltem. Egész biztos, hogy ha a barátnőmtől kapnék ilyet, akkor is hordanám. :)
2010. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Saten. válasza:
89%
Asszem ja
2010. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit nem szeretek magamon hordani ruhán és karórán kívül. Talán hordanám, de csak h meg ne sértsem a lányt.
2010. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, szerintem a barátnőd nem örülne neki, hogy csak azért hordanád.Legalábbis én biztosan nem.Én azt szeretném ha tetszene neki és azért hordaná.

Valahogy így nézne ki:

[link]


Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. dec. 5. 15:32
 6/12 anonim ***** válasza:
fel nem venném
2010. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
naná hogy hordanám!Büszke lennék rá :)
2010. dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én hordanám mert ha ránéznék mindig ő jutna az eszembe :) Meg h összetartozunk!


De sztem ez emberfüggő...

17/F

2010. dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hordanám.
2010. dec. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem, de én még órát se hordok mert zavar,meg úgy ált semmi ékszert, szóval megmondanám neki, hogy köszönöm szépen, nagyon aranyos stb, otthon kiraknám a polcra, de hordani biztos nem hordanám


25/F

2010. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!