Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan döntesem el? Az a fura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntesem el? Az a fura érzés mi volt amitől megremegtem mikor felhozta a témát?

Figyelt kérdés
Én szeretem 15 vagyok és ő talán szeret de vonzódik a testemhez... majdnem lefeküdtünk de nem volt nállunk óvszer ezért át tettük más időpontra . szüzek vagyunk... fura érzésem volt és ha béna lesz vagy én.. vagy nem fog beférni a pénisze... szerintem elégg érett vagyok de irjátok le a véleményeteket!
2008. júl. 22. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak letolni...nekem az a velemenyem, hogyha teged az erdekel h tul fiatal vagy e a szexhez, az alapbol azert van mert valahol legbelul tudod hogy igen...sokan azt mondjak h ha szereted es felkszult vagy ra akkor semmi baj...meg mittom...

es ez szerintem ugyvan h ha tenyleg felvagy keszulve a dologra akkor nem erdekel mas velemenye...

akkor vagy felkeszulve ra, ha egyertelmuen akarod, es nem azert akarod h meglegyen, hanem azert mert erzed h kivanod, ugyanakkor azt is erzed h nem fogod megbanni...

szerintem a 18 as karika nem veletlen, de te tudod...szerintem meg korai...

a szeretkezeshez tobb kell mint egyszeru vonzalom...

de ez csak az en velemenyem (???)

UDV

2008. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az elso vagyok...hozza tennem hogyha csak TALAN szeret...akkor vard meg azt akire azt fogod mondani h IGAZAN szeret... Udv meg 1x
2008. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán most jobb is,hogy így alakult,hogy nem jött össze.Te szereted,ő meg talán szeret...Hmm,nem is tudom,lehet várnotok kellene még ezzel,amíg biztos leszel abban,hogy megvan mindkettőtök részéről(főleg az ő részéről) a szerelem.Nehogy az legyen esetleg a vége,hogy azért történt meg csupán,mert a testedhez jobban vonzódott,mint hozzád,és te megbánod,hogy megtetted.
2008. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hol kezdjem...ha most azt mondom hogy nem, úgy is megteszed, fiatalság bolondság:) Én is voltam ilyen helyzetben, de hidd el ez csak a hormonok műve, mindenki vágyik rá hogy megismerje azt a bizonyos érzést,de nem biztos hogy pont ő az akivel meg kellene tenned. Én megtettem, hasonló idős voltam és nagyon megbántam:( Nem azért mert nem szerettem hanem mert életem egyik legrosszabb emlékévé vált:( Sokáig nem voltam képeses más pasival lenni, féltem, szorongtam, és magamat okoltam! Pedig egikőnk sem volt hibás csupán csak túl fiatalok voltunk...Vigyázz magadra és dönts belátásod szerint. Puszi: M.
2008. júl. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!