Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azthiszem a párom "egylövetű"....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthiszem a párom "egylövetű". Ezen lehet segíteni vagy ez egy genetikai nem hozzá férhető dolog? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem nincs senki ilyen téren lekorlátozva, max nemmegy neki többször az adott idő alatt
2009. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idő után lehet újra csőre tölteni?
2009. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem változtatható. Miért olyan baj, hogy csak egylövetű? Egy lövésesnél is elmehetsz akár 4x is. Nem igazán értem a problémát. Ez tényleg baj?
2009. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kb 2 óránként
2009. dec. 13. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egylövetű hát egylövetű. Én is az vagyok. De ez nem gond, legalábbis nekem. Sokkal intenzívebb orgazmusom van mint annak, aki egymás után 5x el tud menni. És ezt nem én találtam ki, megkérdeztem a nő partnereimtől és mivel mi fiúk sokat beszélünk a szexről, a baráti köröm nyilatkozataiból is ezt szűrtem le, mert ezt egy sorozatlövő barátom mondta: "a negyediket már alig éreztem és szinte csak meleg levegő jött ki" Viszont nem okoz gondot hogy 2-3 órát kényeztessem a barátnőmet, órákig kemény vagyok :)
2009. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!