Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdemlem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdemlem meg a szerlemet?

Figyelt kérdés

Nem értem miért nem találok valakit aki viszont szeret.

Nem iszok vagy dohányzok. Jól tanulok...

Ápolom a beteg öcsémet stb.

Nem értem miért velem csesz ki a sors, hogy még a szerelmet sem kaphatom meg?!


F16


2009. dec. 12. 17:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ha meg görsösen, akkor nem is jön.
2009. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
mert nem tudod leírni.
2009. dec. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet haver.Szenvedni kell,ez a sorsunk,mindenki azt nem kapja meg amit akar.Fátylat rá!
2009. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
18F vagyok és én sem értem, hogy miért nem szeret senki viszont:(
2010. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
20f vagyok ne görcsölj,majd lesz valami és próbáld meg a csúnya lányoknál mert ők többre becsülnek az biztos.
2010. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ugyanigy vok én is de engem nem érdekel.Majd jön aminek jönnie kell!Éld az életed!
2010. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
28/F ez lemaradt
2010. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ha nincs szerelem, keress futó kalandokat.


ez nem valami jó dolog, de sajnos nincs jobb. :(

2010. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

hát, nem akarlak nagyon elkeseriteni, én ugyanigy éreztem 16 évesen, és most 20 évesen sincs. pedig volt közte vagy 2 év hogy teljesen leszartam hogy lesz e és nem vártam, mert hogy akkor jön majd ha nem keresem és nem várom... nagy lófost... nemjön az sehol se... :(

jo igaz én nem ápolok senkit... de attol még vágyom rá hogy valaki szeressen _úgy_. szal, a lényeg hogy elhidd hogy egyszer azér rádtalál, én is elhiszem, bár nehezen, de muszáj, különben nem tudom miért élnék...

2010. jan. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!