Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdemlem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdemlem meg a szerlemet?

Figyelt kérdés

Nem értem miért nem találok valakit aki viszont szeret.

Nem iszok vagy dohányzok. Jól tanulok...

Ápolom a beteg öcsémet stb.

Nem értem miért velem csesz ki a sors, hogy még a szerelmet sem kaphatom meg?!


F16


2009. dec. 12. 17:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

Mert ez egy sz*r világ.

Mert elb*szták.

Mert béke van.

Mert minden azt sugallja, szerezd meg a legjobbat, a problémást szard le, ne javítsd ki.

Mert az emberek elkényelmesedtek, hozzászoktak a jóhoz, és mindenből a legjobbat akarják.

2009. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ja, és nyugi haver, én +6 éve ugyanezt érzem.
2009. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

Nyugi :))úgy beszélsz,mintha 30éves lennél.Persze biztos sokat segítene,ha állna melleted vki,de minden eljön :))még nagyon fiatal vagy

21/L

2009. dec. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
a sok jót vissza fogod kapni az élettől. ne légy türelmetlen. akkor fog betoppanni az életedbe valaki amikor nem is számítassz rá^^ezt szokás mondani és nekem is bejött... :) sok sikert! :):)
2009. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
sztem se idegesked,én nem iszom,nem dohányzom stb. Kisebb koromban a beteg nagypapámat ápoltam apámmal,segítek az embereknek ha tudok vagy megkérnek,valamint akárhányszor alkalmam volt rá etettem a kóbor állatokat, volt olyan amit hónapokig napi 2x etettem itattam,voltak "barátaim" de midnig is egyedül éreztem magamat,aztán mikor úgy éreztem hogy egyedül leszek elég életemben,és nem foglalkoztam,vagy vágyakoztam senki iránt,na akkor lépett be az életembe az akibe teljesen Szerelmes lettem,és azóta is együtt vagyunk,ne add fel !! Türelem ^^ Szorítok neked 16/F
2009. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Néhány napja érzek valamit egy osztálytársam iránt, de van neki pasija.

Azóta nem is nagyon beszélek vele.

Már nem igazán hiszem, hogy egyszer...lesz valaki az életemben...

2009. dec. 12. 19:13
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Éld az életed, és ne görcsölj ezen. Bár tudom nagyon nehéz.... ilyen helyzetben, de próbáld meg élvezni az életet önmagadért. Ha fiatalabb lennék és nem laknál messze megpróbálhatnánk. Azt meg felejtsd el!, hogy nem érdemled meg.

18/L

2009. dec. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2009. dec. 12. 19:55
 9/19 anonim ***** válasza:

ismerem a helyzetet nagyon is. én is ilyen vagyok, nincs igazán tapasztalatom. sokak szerint az osztály legszebb lánya vagyok,sokan szeretnek. mindezek ellenére nem iszok,drogozok, cigizek, későig soha nem maradok sehol, nagy ritkán hétvégeken, akkor sem iszom. jó tanuló vagyok, mintagyerek.


egy valamit azonban tudok. nem kell görcsölni, teljes szivvel erre koncentrálni, mindenáron akarni. élj, foglalkozz a barátaiddal stb. hidd el,akkor jön, mikor a legkevésbé számitasz rá.

2009. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nincsenek barátaim.

Ha váratlanul jön, talán észre sem fogom venni...

2009. dec. 12. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!