Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy nem érdemlem meg?

Figyelt kérdés

Korábban nagyon gátlásos, visszahúzódó lány voltam, amihez párosult, hogy kövér voltam általánosban meg a gimi első osztályában ami miatt rengeteg bántást és sértő, gonosz megjegyzést kaptam. Persze ismerkedésről álmodni sem mertem. Aztán eldöntöttem, hogy ezen változtatok. 30 kilótól sikerült megszabadulnom, most vagyok 178 centimhez 65 kiló, amivel nagyon elégedett vagyok. Viszont a gátlásosságom még mindig nem múlt el. Ha elmegyek bulizni ott rá se merek nézni a pasikra ebből adódóan nem is jönnek oda hozzám. Máshol sem merek kezdeményezni, úgy érzem, hogy én nem érdemlem meg a boldogságot. Korábbi súlyom miatt barátaim sem nagyon voltak. Nem nagyon barátkoztak velem pedig csak egyszerűen csendes típus voltam. Most sincs sok barátom. Szám szerint 1 barátnőm van, igaz rengeteg haverom is van de velük nem napi szintű a kapcsolatom. Félek kezdeményezni, nem tudom igazán magamat adni, ebben segített egy családtagom is hiszen mai napig mondja, hogy milyen "koca" (!) voltam meg hogy még fogyhatnék de szerintem ez alá a súly alá nem kéne mennem... Nos ez sem segít abban, hogy jobban érezzem magam a bőrömben. Tudom először magamban kell rendet tennem, de azt sem tudom hogyan induljak neki. Szombaton is megkaptam azt, hogy én inkább haver típus vagyok a pasiknak mint barátnő. Nagyon rosszul esnek ezek a megjegyzések és szeretnék változtatni de nem tudom hol kezdjem.


21/L


2010. márc. 30. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
gyakorold tükör előtt a magabiztosságot,beszélgess magaddal,nézz a saját szemedbe és beszélj hangosan
2010. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, menj emberek közé, beszélgessék, haverkodj :)
2010. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha akarod, MSN-ezhetünk. Egyébként ne fogyj tovább!
2010. márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:) nem akarok tovább fogyni :) msnemet pedig nem szívesen írnám ide ki... de sztem Te sem ;)
2010. márc. 30. 19:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem is kell, priviben el lehet intézni :)
2010. márc. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hmm lehet én vagyok buta de fogalmam nincs hogy lehet itt privizni... :$
2010. márc. 30. 20:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Van a válaszomnál egy kis link, amin ímélt tudsz nekem küldeni ;)
2010. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jézus kiüti a szemem de tényleg nem figyeltem h van ilyen... :$
2010. márc. 30. 21:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Megkaptad a válaszom, kedves kérdező? :)
2010. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!