Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tettem, amiért ezt érdemle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vízikatona kérdése:

Mit tettem, amiért ezt érdemlem?!?!?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy kapcsolatom már több mint 2 éve! Az elején minden jó volt. De egy idő után feltűnt hogy a húga "fúr". mikor a párommal voltam, ő mindig felhívta a barátomat (hozzáteszem apró dolgok miatt, pl: hol vagy, mit csinálsz? ) vagy megjelent csak úgy mikor kettesben akartunk lenni! :O és ez gyarapodott. Ma már odáig fajult h kibeszél engem minden kis barátnőjének, meg rossz színben tüntet fel, nem köszön ha köszönök neki, vagy ha köszön akkor se tisztel meg annyival h rám néz. Arról nem is beszélve hogy fennhordja az orrát a lakásban, csapkod, berúgja az ajtókat, volt h aludtunk a párommal ő meg berúgta az ajtót és felkapcsolta a villanyt stb. igazi kis p. csa! Lehet én vagyok a maradi de engem nem így neveltek :( nem tettem ellene semmit. Szerintem szimplán féltékeny hogy nem ő van már a középpontban :) Jah és a párom nem veszi észre h el akar tőle távolítani a húga :' ( hiába mondja nekem h nem érdekli a húga, de nekem ez akkor is rosszul esik :( tervezzük az összeköltözést is és a húga direkt akkor akar felköltözni! És persze ki fog vele együtt lakni?!?! Háát nem más mint az én párom. Ez most valami véletlen? Mert szerintem nem az :( nagyon bánt a dolog amiért nem tudok a párommal sose meghitten lenni, mert a húga állandóan megjelenik, ha nem is személyesen de. az őrületbe kerget a f. szságaival a kiscsaj. és a párom is olyan naív h nem veszi észre :(
2011. febr. 22. 23:54
 1/8 anonim válasza:
ezt mindenképp a barátoddal kellene megbeszélned.. de am gondoltál már rá, hogy beverd a kiscsaj arcát? nekem egyből ez ugrott be
2011. febr. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a komit :) Igen beszéltem már a barátommal erről, csak mint írtam naív :( és jaja sokszor megfordult a fejemben hogy adni kéne neki egy kiadósat, de mikor Náluk vagyok benn kuksizik a szobában.. nem áll elém... vagy 3szor kértem msn-en hogy írja le mi a baja velem... sosem volt rá válasz

nem tudok vele mit tenni.. a páromat nem szeretném emiatt "elveszíteni" mert mégis csak kettőnk közül kéne választania :(

2011. febr. 23. 00:30
 3/8 anonim ***** válasza:

személyesen kéne beszélned a kis csajjal, de ezek szerint nagyon nem akarja


a párodnak meg mond el hogy téged zavar hogy folyton rátok nyit amikor kettesben akartok lenni


egyébként hány éves a csaj? ezek alapján 12-nek tippelném de gondolom több


minden esetre finoman kell fogalmaznod, mert a kis csaj komolyan bekavarhat kettőtöknek

2011. febr. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a kiscsaj 20 éves :( és nem lehet vele beszélni mert leszar mindent csak magát nézi pff szánalmas
2011. febr. 23. 00:52
 5/8 anonim ***** válasza:

nem irigyellek


jó lenne még a költözés előtt letisztáznod a dolgokat


nincs más út beszélned kell velük valahogy, de először csak külön-külön

2011. febr. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Össze kell ülnötök hárman, és el kell mondanod, hogy mi bánt. Talán, ha a kiscsaj csinál közben valami olyat, nem adja az ártatlant, akkor a barátodnak is leesik. Tisztázd a barátoddal, hogy azért költöztök el, hogy külön legyetek. Ketten. "Építenétek a saját fészketeket." A lány maradjon a szüleinél, vagy költözzön haverokhoz, ne egy pár nyakára...
2011. febr. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a húga szerelmes belé?
2011. febr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én nem tudom halljátok, de ez szörnyen idegesítő.. jól be kéne verni ennek a kis piócának :@ de alkalmam nincs vele találkozni
2011. febr. 23. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!