Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tettem hogy ezt érdemlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettem hogy ezt érdemlem?

Figyelt kérdés
22éves vagyok és ugy érzem egyre jobban nem megy az ismerkedés régen még bulikba is összjöttek velem a srácok most meg odajön beszélgetünk aztán ennyibe marad jelképesen elkérik a számomat v az msn cimemet és vége szakad az egésznek mihelyt hazamegyek és természetesen egyik se keres utána..interneten is ismerkedtem régen és azzal is szerencsém volt most meg..meglátnak és utána félbeszakad és ne tudom miért általánosságról beszélgetünk ki hova jár suliba ilyenekről.és az a lgszörnyűbb hogy nem nézek ki átlagosan:s ez vagyok én már nemtudom mit tegyek természetemből fakadóan gyűlölök egyedül lenni. segítenétek? nem akarok egyedül beposhadni a szobámba mert így tényleg nem lesz senkim.
2010. aug. 11. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel.. majd megtalál a nagy Ő:) Amúgy merre laksz?:D
2010. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
együtt érzek veled:S:( velem is ez a helyzet.:S
2010. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is eggyütt érzek veled!!!sajnos velem is ez a baj:(:(

ilyenkor mit lehet tenni??:S

2010. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó lenne értelmes válasz hogy miért sz..rnak le azelött mielött megismernének
2010. aug. 11. 14:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Huuuuuuuuuuuu, ez így nagyon nehéz. Azt írod, "az a legszörnyűbb hogy nem nézek ki átlagosan". Ez mit jelent? Már bocs, de pláza cica, emos, hippi....? Nem az a baj, hogy nagyon más vagy? Lehet ha természetes valódban látnának, jobban bejönnél nekik. Vagy nagyon érződik rajtad, hogy szeretnél már valakit magad mellé. Azt se szeretik a pasik. Ha nagyon nyomulsz, az nem tetszik senkinek.
2010. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szia! a nem átlagoson azt értettem hogy szabályos nőies alakom van meg sokan modják hogy helyes az arcom igényesen nőiesen öltözködöm így a férfiak is megnéznek és nem vagyok egy kategóriába sem besorolható szóval nem értem hogy miért történik ez velem
2010. aug. 11. 15:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Felnőtté váltál.Ennyi történt.A környezeted is felnőttként kezel.A felnőttek világa hűvösebb,és távolságtartóbb mint a tinik világa.Ezt a változást érzed most,ezt a széthúzást.Minden ember átesik ezen,te sem lehetsz kivétel.A férfiak és nők válogatósabbak,a szelekciójuk pengeéles.Vége a könnyed együttjárások időszakának.A férfiak egyre leterheltebbek és - válogatnak.Amíg van jobb,addig nem állnak le a gyengébbel.Ne aggódj,el fogsz kelni.Jó hír,hogy nem fiúkra van szükséged,hanem egy férfira;egyetlen egyre.És örülhetsz,ha különösebb kompromisszumok nélkül megkapod.

Semmivel sem érdemelted ki,egyszerüen nem tartozol a szerencsések közé.Ami azt jelenti,hogy nem azt kapod az élettől amit szeretnél,hanem azt ami jut.Idővel hozzászoksz,csak most az elején tűnik tragikusnak mert még fiatal vagy,de a láz majd alábbhagy.

Még előtted a gyerek,és a házasság.És mint mondtam,egyetlen férfi is elegendő ehhez.A gyerek a főprogramod,a vezérelved - a férfi csak másodlagos.A férfi egyfajta funkció:megtermékenyítő anyag,és védelmi szerep(az alom védelme dominanciával és egzisztenciával,ami ma már tulajdonképpen ugyanaz).

2010. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!