Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tettem, amiért ezt érdemle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vízikatona kérdése:

Mit tettem, amiért ezt érdemlem?!?!?!?!?!?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy kapcsolatom már több mint 2 éve! Az elején minden jó volt. De egy idő után feltűnt hogy a húga "fúr". mikor a párommal voltam, ő mindig felhívta a barátomat (hozzáteszem apró dolgok miatt, pl: hol vagy, mit csinálsz? ) vagy megjelent csak úgy mikor kettesben akartunk lenni! :O és ez gyarapodott. Ma már odáig fajult h kibeszél engem minden kis barátnőjének, meg rossz színben tüntet fel, nem köszön ha köszönök neki, vagy ha köszön akkor se tisztel meg annyival h rám néz. Arról nem is beszélve hogy fennhordja az orrát a lakásban, csapkod, berúgja az ajtókat, volt h aludtunk a párommal ő meg berúgta az ajtót és felkapcsolta a villanyt stb. igazi kis p. csa! Lehet én vagyok a maradi de engem nem így neveltek :( nem tettem ellene semmit. Szerintem szimplán féltékeny hogy nem ő van már a középpontban :) Jah és a párom nem veszi észre h el akar tőle távolítani a húga :' ( hiába mondja nekem h nem érdekli a húga, de nekem ez akkor is rosszul esik :( tervezzük az összeköltözést is és a húga direkt akkor akar felköltözni! És persze ki fog vele együtt lakni?!?! Háát nem más mint az én párom. Ez most valami véletlen? Mert szerintem nem az :( nagyon bánt a dolog amiért nem tudok a párommal sose meghitten lenni, mert a húga állandóan megjelenik, ha nem is személyesen de. az őrületbe kerget a f. szságaival a kiscsaj. és a párom is olyan naív h nem veszi észre :(
2011. febr. 23. 00:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Azt még hozzátenném h ritkán találkozunk, mivel messze lakik... /addig msn, skype és teló/

a húga nem tartja tiszteletben h mikor megyek (5 hetente 4-5 napra) akkor neki máshol a helye

2011. febr. 23. 01:44
 2/14 anonim ***** válasza:

Na lehet, hogy itt a gond, hogy ha te ott vagy, akkor neki mennie kell.

Először vele kéne beszélni erről, négyszemközt, határozottan, egyenesen, nem kertelve, de nem bunkón.

Hátha leesik neki, hogy ezt nem minden kishúg csinálja meg.

Féltékeny, az OK, de meg kell értenie, hogy ő a testvére, viszont te vagy a testi-lelki szerelme, és ha téged kiutál, vajon hogy fog tudni téged pótolni a fiúnál? Ugyanis szemernyi kétsége ne legyen, hogy ha miatta szakítanátok, akkor azt közölnéd is a pasival.

Másrészt, nem fogtok szakítani, egyet tehet, hogy belenyugszik.

Ha nem leszel te, akkor jön más.


Egy féltékeny excsajtól még érthető ilyen hiszti, de gondolom nem akar a helyedbe lépni, és szexelni a bátyjával, vagy igen?? :S Nekem olyan fura ez, mi se szoktunk beleugatni a tesó párkapcsolatába, nem hogy szétszedni őket.

Teljesen úgy viselkedik, mint azok a f..éhes csajok, akik arcra estek, mert ők akarták megszerezni a srácot.

Nem valami egészséges dolog.


Ha a párod ennyire nem áll melletted, és neki ennyire természetes amit művel, akkor komolyan gondold meg, hogy összeköltözz vele, mert simán hagyni fogja akkor is, hogy a hugica kedvére terrorizáljon, ami hosszú távon tönkre fog tenni idegileg. Még anyósból is sok az ilyen, nem hogy egy kis histis pi.csától eltűrni...


Márpedig úgy nézem, ez a két dolog (a srác meg a huga) együtt jár.


((( TE dolgod, de nekem ezek után egyik se kéne. )))

2011. febr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem a páromat és az összeköltözés lenne a legcélszerűbb, mivel alig látjuk egymást... viszont tényleg nem veszi észre h ki akar csinálni a húga, idegileg KO vagyok tőle amiket leművel.. sokszor sírok is.. ezt nem lehet bírni!!!!! :( mondtam páromnak h beszéljen vele h mi fájása van, mivel nekem nem mondta/mondja el... több mint félév után az derült ki, h ő akkor mondja meg ha én is elmondom...

ez milyen gyerekes dolog már xDDD

elém nem áll szal ez a személyes konzultálás nem jön be.. én meg könyörögni senkinek nem fogok... csak b.ssza az idegeimet :(

2011. febr. 23. 10:38
 4/14 anonim ***** válasza:
én a helyedben egy este amikor már tudod hogy alszik ugyanúgy bemennék a szobájába trappolva, felgyújtanám a villanyt és azt mondanám neki hogy" addig nem megyek el amíg ki nem bököd mi a bajod kis liba!" és persze hozzátenném hogyha nem változtat semmit a hozzá állásán téged az nem érdekel mert akkor mostantól majd ellene hergeled a bátyust stb. nem kell igaznak lennie hazudj okosan a lényeg hogy lássa amit tesz azzal nem változtat semmit ugyanúgy szeretitek egymást és egy idő után megunja
2011. febr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De ha ezt tenném az nem tűntetne fel jó színben a pasimnál.. ez ilyen gyerekes reakció lenne válaszadásképp :(

az a baj h nem únta még meg.. több mint 1 éve ezt csinálja és tetszik neki a dolog... igen azt kéne h nem foglalkoztat a dolog, de nem tudom elsuhantatni a fülem mellett a dolgokat... nagyon bánt :( esélyem nincs vele beszélni csak msn-en v ha felhívom... személyes tali az meg csak akkor van mikor a páromhoz leutazok :( ha leugatom a fejét akkor megy panaszkodni a bátyjának, elsírja magát és aztán kezdődik minden elölről... boldog szeretnék lenni, de emellett a hárpia mellett nem tudok :(

2011. febr. 23. 12:08
 6/14 anonim ***** válasza:
Ismerős a szituáció...Nagy akaraterőd kell,hogy legyen ahhoz, hogy ne foglalkozz a libával.Az viszont,hogy a párod nem veszi észre a furkálódásait a hugának...baj! Nálam is ugyanaz a helyzet,csak mi már 4szer annyi ideje együtt. Egyébként fiatal a csaj és szerintem le fog állni majd,ha benő a feje lágya,de Te kibírod-e addig? Nálunk sem állt mellém a párom...mire én hazaköltöztem,mostmár megjött az esze,megvédene azt mondja,de már nem tudom neki elhinni, úgyhogy vacilálok én is,hogy folytassam vele és hihetek neki,hogy mellém áll,vagy csak ideig-óráig tartaná az igéretét?!
2011. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

én is itthon lakom a szüleimnél és a párom meg a húga is szintén otthon él még...

háát nem tudom h kibírom-e addig míg ő abbahagyja :(

2011. febr. 23. 13:28
 8/14 anonim ***** válasza:
jaj az ég szerelmére és mi van akkor ha bőg? te is hazudj hogy te aztán nem tettél semmit és bőgd el magad hogy a húga terrorizál meg ilyesmi hazudj hidd el a felnőtt viselkedés itt mit sem ér na és mit értél el vele? hogy itt beszélgetsz velünk hogy mit tegyél, mondhatom felnőtt egy hozzáállás ez:S állj a sarkadra vagy mindig el leszel általa nyomva mindegy hogy hány éves lesz, és ha nem áll melléd a pasid akkor én hagynám egy kicsit a kapcsolatot hogy beijedjen.
2011. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

nem szokásom hazudni.. nem alacsonyodok le ilyen szintre.. főképp nem az övére!!!!

de tételezzük fel ha netán mégis... akkor ki "nyerne"? ő mivel engem csak 2 éve ismer őt meg kiskora óta... meg háát mégis csak a testvére :S

én ha a sarkamra is állok, sem érek el semmit... de ezzel a libával kezdeni kell vmit.. ennyi a dolog

2011. febr. 23. 14:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha neked semmi se jó, amit írunk, és ennyire odavagy a pasidért, akkor meg tűrjél!

Lehet pont ezzel tudsz a legjobban alávágni, ha nem lát szenvedni.


Mindenkivel azt lehet megcsinálni, amit hagy.

Ha hagyod, hogy egy kis pi.csa így bánjon veled, és a pasid meg nézi, akkor máris rászolgáltál.


Velem tuti nem csinálná, "kétszer" próbálkozna ilyennel: először és utoljára.

Ha a fas.zidat meg nem zavarja, hogy veled valaki ezt csinálja, akkor neki is "sokat" jelenthetsz. :S Majd így fog melléd állni máskor is.

2011. febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!