Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tettem, amiért ezt érdemle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vízikatona kérdése:

Mit tettem, amiért ezt érdemlem?!?!?!?!?!?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy kapcsolatom már több mint 2 éve! Az elején minden jó volt. De egy idő után feltűnt hogy a húga "fúr". mikor a párommal voltam, ő mindig felhívta a barátomat (hozzáteszem apró dolgok miatt, pl: hol vagy, mit csinálsz? ) vagy megjelent csak úgy mikor kettesben akartunk lenni! :O és ez gyarapodott. Ma már odáig fajult h kibeszél engem minden kis barátnőjének, meg rossz színben tüntet fel, nem köszön ha köszönök neki, vagy ha köszön akkor se tisztel meg annyival h rám néz. Arról nem is beszélve hogy fennhordja az orrát a lakásban, csapkod, berúgja az ajtókat, volt h aludtunk a párommal ő meg berúgta az ajtót és felkapcsolta a villanyt stb. igazi kis p. csa! Lehet én vagyok a maradi de engem nem így neveltek :( nem tettem ellene semmit. Szerintem szimplán féltékeny hogy nem ő van már a középpontban :) Jah és a párom nem veszi észre h el akar tőle távolítani a húga :' ( hiába mondja nekem h nem érdekli a húga, de nekem ez akkor is rosszul esik :( tervezzük az összeköltözést is és a húga direkt akkor akar felköltözni! És persze ki fog vele együtt lakni?!?! Háát nem más mint az én párom. Ez most valami véletlen? Mert szerintem nem az :( nagyon bánt a dolog amiért nem tudok a párommal sose meghitten lenni, mert a húga állandóan megjelenik, ha nem is személyesen de. az őrületbe kerget a f. szságaival a kiscsaj. és a párom is olyan naív h nem veszi észre :(
2011. febr. 23. 00:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

pontosan 14:56

és jó ne hazudj és ne süllyedj le a szintjére de kérdem én akkor mit csinálsz? jaj a pasim testvére stb. mégis csak őt szereti,akkor téged nem szeret eléggé vagy mi? ha egyszer egy ilyen kitörése után te is elsírod a család előtt a problémát(mindegy milyen szint ez neked de egyszer el kell panaszolnod ezt a családjának és kész)és akkor nem áll melléd akkor mondd neki hogy jó szereted de addig nem állsz vele szóba amíg nem dönti el kit szeret jobban és ha annyira hugica mániás költözzön össze vele.Mert ha akkor nem állsz ki magadért mindig kinyalhatod a hugi seggét, teszem azt össze házasodtok és egyszer csak a pénz nem a házra menne majd hanem a hugica tanulmányaira te meg majd tűrsz mint egy birka

2011. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a komikat... nem adom alá a lovat.. ma is írtam neki sms-t h írja meg h mi a f.asz baja van (mivel személyesen ez nem megoldható) szerintetek válaszolt?

mégis egy testvérről beszélünk... nem kérhetek olyat h válasszon!!!! nekem azt mondta h szeret és összeköltözik velem.. ha ez nem valósul meg akkor sajnálatos módon de éljen együtt a húgával :( erre nem tok mit mondani

nem tűröm ezt el ahogy a tesója bánik velem/velünk... de mégis még mit tegyek?!?!?! én írom neki az sms-t de nincs rá válasz.. sz.arik rá... de belekavarni azt tud

2011. febr. 23. 18:27
 13/14 szivecske100 válasza:

Nekem is az a tanácsom,hogy ülj le a kis p.csával és beszéljétek meg a dolgokat,ha meg nem akar veled beszélgetni vagy azt mondja hogy nincs semmi baja veled,akkor se hagyd békén!!!

vagy a B terv: nézd levegőnek a kiscsajt és te is "fúrj" alá,hátha észre veszi magát...egyszer csak felnő!!? :)

Sok-sok kitartáááást! :)

2011. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi:) ez jól esett!!!

el kell kezdeni fúrni a kis mocs.kot... de csak sunyin :)

de mindenképp először letisztázni Vele/Velük a dolgot :))

2011. febr. 23. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!