Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért irtóznak a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irtóznak a lányok azoktól a fiúktól, akik tényleg képesek szeretni őket?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, de egy lány barátom szerint 18nál többnek nem nézek ki. Mondta, h szerinte tök jóképű és helyes vagyok, és nem érti, hogy miért nem találok magamnak senkit. Multkor, mikor elmondtam neki, hogy sírtam a volt szerelmem után, aztmondta, hogy kincs vagyok mert nagyon tudok szeretni. De egyre inkább azt érzem, hogy következetesen leszarnak azok, akik nekem tetszenek, mert amikor megismernek, rájönnek, h én nem vagyok olyan, és inkább a bunkó köcsögök kellenek nekik mert az divat. Emiatt teljesen feladtam már, hogy valaha is találok olyat, aki "felvállalja" hogy tud szeretni és hűséges...
2009. dec. 12. 17:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez nem irtózat kérdése, hanem az olyan lányok akiket Te keresel (ahogy már előttem is írták), ők félénkek (mint én).

Félnek a csalódástól, a visszautasítástól és attól, hogy pofára esés lesz a kapcsolat vége.

Aki egy srácot nem tud értékelni /pl.:téged :)/, akkor ő meg sem érdemel igazán és nem kell vele foglalkoznod, még akkor sem, ha legbelül nagyon rosszul érintett a dolog,hogy a szíved-lelked kiteszed valakiért és ez a válasz.

Attól ne tarts, hogy nem találsz hűséges lányt, mert sok ilyen van, mint ahogy a hozzászólások mutatják.:)

A korodra kitérve meg addig örülj, ameddig visszafele fiatalítanak. (Én is lassan 20 leszek és engem is lefiatalítanak, emiatt nem egyszer megkérdezik, h ,,Betöltötte már a 18-at?'' én meg mondom, hogy már a 19-et is .)

Nem szabad elkenődni, mert a legváratlanabb szituációban találkozhatsz valakivel, tudom, hogy rossz egyedül, de a szingliségnek/szólóságnak is vannak előnyei és nem szabad görcsösen akarni a dolgokat, mert az is ilyesztő lehet.

2009. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
szerintem görcsös vagy.lazulj el, mindenki megtalálja a párját,ne légy szomorú!legyél vidám laza és nyitott,és ne akarj mindenáron barátnőt.bulizz a haverokkal,a szerelem rád talál,ismerkedj sokat és élj:)17/L
2009. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!