Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért irtóznak a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irtóznak a lányok azoktól a fiúktól, akik tényleg képesek szeretni őket?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, de egy lány barátom szerint 18nál többnek nem nézek ki. Mondta, h szerinte tök jóképű és helyes vagyok, és nem érti, hogy miért nem találok magamnak senkit. Multkor, mikor elmondtam neki, hogy sírtam a volt szerelmem után, aztmondta, hogy kincs vagyok mert nagyon tudok szeretni. De egyre inkább azt érzem, hogy következetesen leszarnak azok, akik nekem tetszenek, mert amikor megismernek, rájönnek, h én nem vagyok olyan, és inkább a bunkó köcsögök kellenek nekik mert az divat. Emiatt teljesen feladtam már, hogy valaha is találok olyat, aki "felvállalja" hogy tud szeretni és hűséges...
2009. dec. 12. 17:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%
Igen, csak vannak olyan srácok - mint én is - akik nem kapcsolnak, hogy a lány azért távolodik, mert "elárasztom" a szeretetemmel, és inkább magasabb fokozatra kapcsolnak. És ez általában későn esik le. Ha ilyenkor a lány teljesne őszintén elmondaná, hogy mi a baj, akkor kapcsolnának. Csak gyakran az a helyzet, hogy mindenki inkább magában tart mindent, gyakran azért, hogy ne bántsa meg a másikat... Ami egy rossz dolog.
2009. dec. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%

17:46

Asszem te irtad az utolso valaszt is...

Hidd el a lanynak se konnyu.De ossze van zavarodva:S

Sajnos varni kell.De legalabb o mar vette a batorsagot es megmondta.Most vagy javit a helyzeten ez a kis ido.Vagy vegleg szakitotok.Remelem az elso:)

2009. dec. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
68%
Így van. Bár most letörölt MSNről, visszavettem egy másik címről, nem utasított el. De írni nem bírok. Ő sem ír. Úgyhogy most ott vagyok fent, senkivel sem beszélek. Nem tudnám elengedni. Ez is nagy baj. Legalábbis örökre nem.
2009. dec. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
55%

Na, akkor azok a fiúk, akik tudnak szeretni, és nincs barátnőjük, azok legyenek szívesek írni nekem egy PM-et! :D

16/L Bp.

2009. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
51%

Én még fiatal vagyok,szóvak nincs annyi tapasztalatom.

De én meg pont azt vettem észre,hogy akik nekem megtetszettek,azokat mikor megismerem mind egy tuskó.Pedig első pár alkalommal nem voltak ilyenek...

Mit meg nem adnék,ha egy olyan sráccal,mint Te találkoznék,és kicsit kevesebb lenne a korkülönbség:)

Te pedig ne add fel,mert majd eljön az igazi lány,aki szeret.Gondolj bele,aki a tuskókért dob Téged az egyébként sem szeretett,mert ha valaki szeret akkor Téged választ,nem egy tuskót.

15/L

2009. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mit szolnal hozza ha privatba megirnam az MSN cimem es kizarolag errol beszelgetnek.Mert megtudnam a baratom szemszogebol a dolgokat te meg a baratnod....
2009. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha tőlem kérdezed, nyugodtan írhatsz egy privát mailt, és majd felveszlek.
2009. dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
hát, ha egy pasi nagyon szeret,akkor én megijedek tőle.először szerintem ne mutasd ki. nekem az elkötelezettség nagyon nem tetszik.
2009. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
55%

Nem arról van szó, hogy irtózunk a szeretettől! :D Arról van szó, hogy nem akarunk pofára esni és beleszeretni olyanba aki miatt hónapokig, évekig szenvednénk.

Ha valaki szeret és túl sok, akkor meg megijedünk, hogy nem tudjuk viszonozni, vagy tudat alatt úgy érezzük, hogy nem érdemeljük meg, vagy azért idegesítő, mert mást szeretnénk ha szeretne..

meg az is rossz ha a szeretete szinte erőszaknak számít..lényegében azért mert érezzük, hogy visszavárja.

2009. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia, én így vagyok vele, ahogy te csak lányban. Engem meg sajnos (akármennyire is mondják hogy így-úgy nézek ki) nem talált meg eddig egy olyan srác aki tényleg szeretne.. úgyhogy még mindig egy ilyen srácra várok...:) én biztos megbecsülném....... (:

17/L

2009. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!