Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért irtóznak a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irtóznak a lányok azoktól a fiúktól, akik tényleg képesek szeretni őket?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, de egy lány barátom szerint 18nál többnek nem nézek ki. Mondta, h szerinte tök jóképű és helyes vagyok, és nem érti, hogy miért nem találok magamnak senkit. Multkor, mikor elmondtam neki, hogy sírtam a volt szerelmem után, aztmondta, hogy kincs vagyok mert nagyon tudok szeretni. De egyre inkább azt érzem, hogy következetesen leszarnak azok, akik nekem tetszenek, mert amikor megismernek, rájönnek, h én nem vagyok olyan, és inkább a bunkó köcsögök kellenek nekik mert az divat. Emiatt teljesen feladtam már, hogy valaha is találok olyat, aki "felvállalja" hogy tud szeretni és hűséges...
2009. dec. 12. 17:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Ez van, barátom, ez tényleg egy ilyen világ, én is ilyen vagyok. :)

Én most már azért küzdök, hogy ne szeressek.

Senkit.

Sehol.

Semmikor.

2009. dec. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanezt érzem...

Ahelyett hogy egy olyannak a barátnője legyen,aki igazán szereti,inkább valami suttyó bunkóhoz megy,az olyan rajokhoz...

2009. dec. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez hülyeség.Nem irtóznak Tőlük úgy,ahogy Én sem.Címeres barom az,aki a divatot követi.

Ez az igazi pasi:)


20L

2009. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én csak az unalmas pasiktól irtózom és a hisztisektől.

A párom vagány de nagyon mélyérzésű, nagydumás de nagyon kedves. Szerintem a lányok azokat a fiúkat szeretik akik igazi férfiak, és abba mindkét oldal beletartozik.

A csak "szeretni tudó" lehet szörnyen unalmas is.

2009. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Az en baratom is ilyen mint te.Es addig amig le se szart vagyis kevesbe erdekeltem orulten szerelmes voltam most h ertekel es nagyon szeret egyszeruen idegesito.Hogy miert?Nem tudom.De ezert nagyon utalom magam!
2009. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
17:32 -> Na pont ez történt nálam is.. Mármint, én voltam a fiú.. Udvarolgattam, meg kedves voltam vele, belémszeretett, de én nem szerettem, csak nagyon kedveltem, megvoltunk, jól voltunk, aztán beleszerettem nagyon, és most "taszítom"... Sz*r ez.
2009. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

Én pl. nem vagyok ilyen.. nagyon ritka az ilyen srác mint te, hidd el. Én bármit megadnék érte, ha végre rámtalálna egy ilyen pasi mint te :)

17/L

2009. dec. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

17:38

Akkor te most mihez kezdesz?

2009. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Keresem a lányt, de Ő meg már az utálat határán van. De imádom... Most megbeszéltünk azt, hogy egy darabig nem beszélgetünk, nem találkozunk, aztán lesz, ami lesz... Bár ezt nem hiszem, hogy kibírom...
2009. dec. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
szeretem ha egy fiú szeret,és tud is szeretni. viszont vannak olyan fiúk, akik megfojtják a lányt a szerelmükkel. az érzéseikkel. ezzel nem azt mondom, hogy érzéketlenek a lányok, d egy idő után idegesítő tud lenni a sok nyáladzás. és ezt nem bántásból írom. meg kell találni a megfelelő egyensúlyt a két oldal között. nem szabad túl keménynek, de túl lelkizősnek sem lenni.
2009. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!