Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Volt oka rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Volt oka rá?

Figyelt kérdés

A történet kb.egy évvel ezelőtt kezdődött. Összejöttem egy fiúval, akivel nem sokáig voltam együtt. Majd véget vetettem a kapcsolatnak...Nem telt el sok idő és megbántam a dolgot. Mikor én újra szerettem volna kezdeni ő nemet mondott, élte a saját életét. Úgy gondoltam október eleje felé, hogy már nekem is túl kéne lépnem. Találkoztam egy fiúval aki megtetszett és összejöttünk. Majd ahelyett, hogy beleszerettem volna, kezdtem kiszeretni belőle. Családi okok miatt találkozni se volt időnk, meg tulajdonképpen nem is akartam. Szóval most a régi barátommal ismét tartjuk a kapcsolatot, egész jó barátok lettünk, és én még mindig nem tudtam elfelejteni, és megtudtam, hogy bár sokat csalódott az utóbbi időben, lehet, hogy szeretné újrakezdeni. És a napokban történ, hogy sétáltunk vele és meglátott a barátom akivel nemrég szakítottam. Kiabált utánunk. Szerencsére nem értettem mit. Eddig sajnáltam, hogy ezt tettem vele, ezek után azt hiszem jól döntöttem. Eddig mindenki őt sajnálta, rám meg magas ívből sz.rtak. Szerintetek volt oka utánunk kiabálni, vagy bármit is mondani mikor nem is történ köztünk a séta közben semmi? És mit gondoltok arról, hogy egy kapcsolatot újrakezdjenek? Én már döntöttem csak érdekel a véleményetek:)

Bocsi a szöveg hossza miatt:D


2009. dec. 12. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt irtad hogy mar szakitottal vele is,akkor meg mar semmi koze h te kivel setalsz;)

sok sikert

2009. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm...(én is így gondolom)
2009. dec. 12. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!