Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha én is ritkává...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha én is ritkává tenném eszébe jutna hogy talán neki is kéne viszonoznia? ( (Bővebben lent) )

Figyelt kérdés
Mostanában nem ugyanúgy vagyunk együtt sokkal kevesebb ölelés, puszi csók, én viszont ugyanúgy adok mindig, megyek hozzá mindig stb. Tudom hogy szeret, de nyugtalanító :( 15/F
2009. dec. 12. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet h kell neki egy kis levegő..hagy h menjen a saját dolgára egy kicsit,szervezzen programokat a barátnőivel stb.. de azért érezze hogy te ott vagy neki.. hidd el ha levegőhöz juthat akkor hamar minden megint a régi lesz:)
2009. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sosem lihegek a nyakában,mindig mondom hogyha szeretne mennyen,volt hogy én szóltam rá hogy foglalkozzon a barátaival,am is kolis tehát csak egy ideig vagynk együtt minden nap szitne az egszé délután és este a szobatársaival van meg minden. Egyszerűen mintha nem akarna :( de pl pettingelni meg van hogy két nap sinórban akar,persze azt sem viszonozza:( de a legjobban a puszi,vagy épp egy ölelés hiányzik alegjobban,a csókrol meg ne is beszéljünk :( a legroszabb hogy 1-2 hete még nem így volt :(
2009. dec. 12. 12:04
 3/8 A kérdező kommentje:
a helyesírási hibákért elnézést kérek
2009. dec. 12. 12:05
 4/8 A kérdező kommentje:
légyszi válaszoljatok :( rettenetesen félek :(
2009. dec. 12. 12:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom, ne keresd egy darabig. Hogy meglád ő hogyan reagál, és hogyha hív vagy ilyesmi, ne rögtön rohanj. rázd le picit, aztán másnap kedveskedj utánna megint rázd le. Lehet tulságosan látja, hogy nagyon akarod őt. Kicsit nyugodtabban, ne olyan feltűnően, és ne rohanj ha szól. :)

L/15

2009. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát a találkozás napi szinten elkerülhetetlen,azt tudom tenni hogy szünetekben nemm egyek hozzá,esetleg délután hamar hazajövök. Csak atól félek nem bírnámi mert így is olyan kevésnek találom az együttöltött időt
2009. dec. 12. 13:30
 7/8 A kérdező kommentje:
És köszönöm az eddigi két válaszolónak.
2009. dec. 12. 13:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Kis önző,olyan mint én voltam:) Aztán olyan szerelmes lettem a mostani barátomba, hogy mostmár majdnem jobb adni mint kapni:D
2009. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!