Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtható ez a bűnöm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtható ez a bűnöm?

Figyelt kérdés
Tegnap bnőmmel nagyon csúnyán összevesztünk és kapott tőlem egy pofont...nem nagyot, csak egy kicsit...ha szavakkal kéne leírni akkor egy "térj észhez" pofont... :S
2009. dec. 10. 13:55
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

tegnap 17:48

Mindenkinek szíve joga, hogy hisztizzen, ha nő, ha férfi. Ettől senki nem lesz felsőbbrendű vagy jobb egyik a másiknál. Igen jogom van hisztizni ha valami nem tetszik, a pasimnak is joga van hisztizni, ha valami nem tetszik neki. Egyenjogúságnak szerintem visszafelé is működni kell. Ha nő csinálhatja azt amit egy férfi, akkor egy férfi is csinálhatja azt, amit egy nő.

Ha a barátommal veszekszünk, hisztizünk túllépünk rajta és újra minden rendben van. Pofon nélkül persze. Senkit nem szabad megütni, mert az önbíráskodás. Szerintem ez az egész inkább elvi kérdés és nem függ attól ki feminista, ki nem. Nem szabad így igazságot tenni, mert a pofonhoz egyik félnek sincsen joga.

Hisztizni gyerekes akkor is, akárki csinálja. Szóval szerinted a 4 napos hisztire az a megoldás a térítsük észhez pofon? Akkor járj te olyannal, aki szerint ez a megoldás. Én nem fogok.

Abban igazad van, hogy a pofon és a térj észhez pofon nem egyenértékű. De szerintem mindkettő ugyanúgy fáj és ugyanúgy elbizonytalanít abban, hogy vajon érdemes-e tovább ebben a kapcsolatban lenni. Az is igaz, hogy nem csak a kérdező a hibás abban, amit tett, hanem a lány is, aki hergelte. Ha mindketten uralkodtak volna az indulataikon, akkor, nem történt volna ez.

2009. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!