Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtható ez a bűnöm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtható ez a bűnöm?

Figyelt kérdés
Tegnap bnőmmel nagyon csúnyán összevesztünk és kapott tőlem egy pofont...nem nagyot, csak egy kicsit...ha szavakkal kéne leírni akkor egy "térj észhez" pofont... :S
2009. dec. 10. 13:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
NEM
2009. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
19%

annyira sztem nem hibáztál. én nő vagyok, de énis megpofoznám saját magamat, ha 4 napja folyamatosan hisztiznék:D

de itt a sok feminista ezen az oldalon, azér mondom h legközelebb vízzel öntsed le, az nem tettlegesség, nemlehet egy szavuk sem :)

2009. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
20%

15:51

Egyetértek. Azért egy nő sem engedhet meg mindent magának. Én is láttam már olyan hisztit, hogy magam is pofon húztam volna a nőt..ha jogos volt, és nem nagy, akkor megbocsájtható. Persze ha rendszeres, vagy túl nagy, vagy ok nélküli, akkor azonnal szakító ok nálam is.

21/L

2009. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
40%

Engem az apám nevelt fel,és ő sem pofozott meg soha.Egy férfinak sincs joga megütni egy nőt még akkor sem ha úgy érzem túl mentem azon a bizonyos határon.Azok a nők akik ezt nem találják annyira nagy bűnnek ,gondolom még nem kaptak pofont egy férfitől.Vagy ha igen akkor nekik teljesen mindegy!!Nem vagyok feminista,de amíg én mosok,főzők és szeretkezem a férjemmel,és elviselem a férjem hibáit(hisz ezekkel együtt szeretem) Neki sincs joga,hogy megüssön!!nem a gyengébbeket kell bántani,ha pofozkodni akar egy férfi akkor keressen vele egy súlycsoportban lévő férfit és verekedjenek..

Evvel az erővel adhat bárki "egy észhez térj"pofont a gyerekének is,hisz ők is ki tudják néha borítani az embert vagy a kutyának is..Persze ezeken felháborodik mindenki,de az nem baj ha egy nő kap...Ugyan már!!!

2009. dec. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
89%

Persze, hogy nem engedhet meg mindent magának egy nő sem. Csinálhatsz vele sokkal rosszabb, illetve másképp roszabb dolgokat, mint egy pofon: ha otthagyod, pl, és abból még te is jössz ki jól.


De ha a barátom megütne, akármilyen gyengén, azonnal otthagynám. Nem érdemelne meg engem. Ja, és ugyanez a helyzet kb a hideg vizzel is -.-

2009. dec. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

egy érettebb nő, mint te, előttem szóló, aki már mos, főz, takarít, szexel stb...azmár ritkán vág le ekkora ilyen mértékű értelmezlen hisztit, mint a tinik. egy érettebb nőnél már tényleg kevés az olyan ok ami miatt elfogadható lenne egy kisebb pofon.

de az ilyen kis 15-16 éves nyafogós, 4 napig hisztiző egyedeknek sztem nemárt.

24L

2009. dec. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Lehet kedves kerdezo,hogy okot adtal ra amiert azt hiszi,hogy megcsaltad vagy mar nem szereted ugy.Mi lenne megbeszelned vele,hogy miert gondolja ugy es adnal ra egy ertelmes okos valaszt!Ami persze igaz is!
2009. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Jah igen elozo vok.Szal ezt a pofont nem tudnam megbocsatani a baratomnak!!!!!!
2009. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

16.17-nek.Én vagyok az "érett nő"

37 évesen el se hinnéd ,hogy milyen hisztiket le tudok vágni...van amikor a szó szoros értelmében tombolok..azért is írtam,hogy néha az ember saját maga is tisztában van avval,hogy túl lőtt a célon.Tudod mit csinál ilyenkor a férjem?

1.Megkérdezi rendesen,hogy befejeztem már? Ha nem akkor ő addig bevonul a szobába,és nem is szól hozzám,sőt addig nincs is beszélgetés amíg én nem kérek elnézést,és nem beszélek emberi hangon.

2.Vagy fogja magát és a fiammal együtt lemennek a boltba,vagy csak sétálni egyet,és magamra hagynak.

3.(ettől hamar lecsillapodok) egyszerűen kinevet,és elkezdenek utánozni.Mivel látom mennyire idióta viselkedés a végén el nevetem magam,és vég a hisztinek...

Szóval nem a kor számít,mert hisztizni,tombolni mindenki tud csak a hiszti témája lesz más..

2009. dec. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
de egy érett férfi is másképp kezeli ezeket a dolgokat mintegy fiatal tini pasi.
2009. dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!