Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtható ez a bűnöm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtható ez a bűnöm?

Figyelt kérdés
Tegnap bnőmmel nagyon csúnyán összevesztünk és kapott tőlem egy pofont...nem nagyot, csak egy kicsit...ha szavakkal kéne leírni akkor egy "térj észhez" pofont... :S
2009. dec. 10. 13:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
53%
hogyha nem volt jogos a hisztije, akkor megbocsájtható, de ha jogosan készült ki, akkor nem
2009. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
39%
jaja sztemis az amit az első mondott. attólfügg min hisztizett be. h jogos volt e vagy sem.
2009. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%

Ha te vagy a fiú, akkor nem volt jogos.


Bármi van is, nőt (lányt) megütni nagyon csúnya dolog. (Kivéve HA SZERETI szex közben :))

Tehát nagyon komolyan el kell gondolkodni...a lánynak is ezen a kapcsolaton.

Ha pofonokra kerül a sor, akkor már nagyon erőlködni kell a "megjavításon".

Egyébként ha hisztizik, legközelebb tök nyugodt arccal sétálj ki és hagyd ott pár napra. Először felrobban, de pár nap, és észhez tér. Most meg, ha elmeséli valakinek, te leszel a szemét alak...


Amúgy, ha lányok vagytok, pofozkodhattok, de nem ér semmit...

De gyanítom, te fiú vagy.

2009. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
Én öt éve járok a barátommal de egy kis pofon után is otthagynám, ne hogy már...
2009. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
56%

Mi jogon ütsz meg egy nőt?Nem volt helyes,még a kis pofon se...Ha hisztizik,hagyd ott,és várd meg míg bocsánatot kér a hisztije miatt..Engem a párom az elmúlt 9 év alatt soha nem pofozott meg!!(pedig én is tudok ám hisztizni!)

Ne csodálkozz ha el hagy!Én tuti lapátra tennélek..

2009. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%
Nem megbocsátható bűn. Én sose tudnám megbocsátani. Főleg az ilyet nem. Térj észhez pofon, na igen azután mi jön? Inkább hagytad volna ott veszekedés közben és sétáltál volna egy kört, míg lenyugszik. Ne csodálkozz, ha ezek után nem akar veled lenni és esetleg szakít. De tedd össze a két kezed ha ezt megbocsátja neked.
2009. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
42%

márnemazért, deha a csaj valóságos hisztit levág, olyat amire semmi oka, és ráadásul még azt a fajtát amikor csapkod, meg ugrál összevissza, annak nemárt egy apró pofon, deha annyira félsz h meglincselnek, legközelebb öntsd le fél liter hideg vízzel...

24L

2009. dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat...

én vagyok a fiú és egyáltalán nem volt jogos a hisztije... már 4napja folyamatosan ezt csinálta, pedig tudja, h nekem másra nincs szükségem és egyetlen egy okot nem adtam arra h féltékeny legyen...

2009. dec. 10. 14:41
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
Akkorse pofozhatsz meg egy csajt, én is szoktam ok nélkül hisztizni, mégse kaptam még soha...pedig mi is már szép kis ideje együtt vagyunk!
2009. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
tudom hibáztam... ez van, nem bírom visszacsinálni :S :(
2009. dec. 10. 15:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!