Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtható ez a bűnöm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtható ez a bűnöm?

Figyelt kérdés
Tegnap bnőmmel nagyon csúnyán összevesztünk és kapott tőlem egy pofont...nem nagyot, csak egy kicsit...ha szavakkal kéne leírni akkor egy "térj észhez" pofont... :S
2009. dec. 10. 13:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

hát, hogyha tényleg teljesen tiszta a lelkiismereted és csak féltékenységi műhiszti volt, ami már tartott 4 napja, akkor simán belefér... megérdemelte, de cska akkor,hogyha tényleg nem volt rá semmi oka


20/L

2009. dec. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
komolyan mondom hogy semmi oka volt, és kb. már 3-4héttel ezelőtt elmondtam neki mindent és rájöhetett volna h feleslegesen csinálja, de most ez a szikra újra feljött benne és elkezdte... :S 17éves, én meg 20
2009. dec. 10. 16:58
 23/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Fiatal még, majd kinövi remélhetőleg a féltékenységi rohamait.Őszintén én is ilyen voltam, de rájöttem, hogy felesleges , mert csak elmenekülnek előlem, és utólag mindig hülyén éreztem magam, hogy milyen hisztis voltam.

Hááát a pofon nem kellett volna, de attól függ , hogy a barátnőd hogy reagálja le.HA nem hagy el emiatt, akkor tényleg ne üsd meg soha többet, inkább hagyd ott kis időre, menj el levegőzni, de ne üsd meg.

2009. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

15:51-nek

Szóval szerinted az feminista, aki nem szeretné, hogy a barátja megüsse, mert hisztizik valamit nem bocsátana meg, ha a barátja megütné? Hát azért én kikérem magamnak, hogy kezet emeljenek rám. Nincs ehhez senkinek se semmi joga. Ezért akkor feminista lennék?

Ha valami baj van, miért erővel kell elintézni? Én is bosszantottam már fel a páromat, hisztiztem is neki egyszer, mégis elintéztük a veszekedést egy pofon nélkül. Igen is meg lehetett volna neki mondani, hogy fejezze be vagy otthagyni hadd hisztizzen tovább, ha jólesik neki, majd úgy is megunja. Én, mint nő, se ütöm meg a barátomat, mert veszekszünk és felbosszant. Észérvekkel is meg lehet győzni a másikat.

Nekem van olyan barátnőm, akit a párja vert és az is csak egy észhez térítő pofonnal indult, 5 évig voltak együtt, mire a csaj lépett és otthagyta a pasast, bár ez kicsit komplikáltabb ügy.


Kedves Kérdező!


Értem, hogy nem akartad te bántani, csak elborult az agyad. De miért nem uralkodtál magadon? Hidd el pár szóval lecsillapíthattad volna. Tudom, hogy a hisztit nem könnyű elviselni, de nem szabad hagyni, hogy eddig fajuljon. Neked kell felnőttnek lenned ebben a kapcsolatban, mert úgy látszik 17 évesen a barátnőd még nem biztos, hogy annyira érett. Próbáljátok megbeszélni a dolgot. Remélem azért megbocsát neked és te többet nem fogsz ilyet tenni. Az érzések sokszor rossz tanácsadók. Uralkodj magadon és próbálj valami mást kitalálni, hogy lecsillapítsd.

2009. dec. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
36%
17.33. nem, az a feminista aki szerint a nőnek mindig mindenhez joga van, és senkinek egy szava sem lehet. lásd a fenti történetet. 4 napja folyamatosan hisztizek, de neki joga van hozzá, mert nő??? vagy mit gondolsz? írta a kérdező h már beszélni is próbált vele, és már mindent elis magyarázott neki érthetően. de a lány csak hisztizik 4 napja folyamatosan. a feministák szerint pedig a nőnek ehhez is joga van....a nagy frászkarikát. a nő sem egy isten h mindig mindent megtehet. nézzen már magába....és ha egyszer semmi sem segít, akkoregy "térj észhez pofon" igazán nemfog neki ártani. és most nem a verésről beszélek, hanem a "térj észhez pofonról" ugyanis teljesen más a 2. csak a feministák szerint nem....
2009. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

hát én meg tudnám bocsátani a barátomnak ha megütne, emberileg. de azonnali és végleges szakítást jelentene, elfelejteni soha az életben nem tudnám és attól a perctől kezdve soha nem tudnám úgy szeretni és bízni benne, ahogy arra egy rendes jó kapcsolathoz szükség van. szerintem együtt maradni valakivel aki bárhogyan is megütött/bántalmazott, teljes ostobaság és nagy hiba, minden körülmények között, én képtelen lennék rá. szóval én a barátnőd helyében mostanra már csak az exed lennék. ezzel tönkretetted a bizalmi alapot egy jól működő kapcsolathoz. azért persze megbocsátani lehet, megbocsátani mindent lehet, de vannak dolgok amiket helyrehozni már nem.

ha megütne a barátom és utána úgy látnám hogy tényleg komolyan megbánta, akkor megbocsátanám és megpróbálnék békében elválni tőle, ennyi.

21/L

2009. dec. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Én egyetértek az utolsó hozzászólóval.
2009. dec. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
52%

Az nem feminista, aki nem hagyja magát megütni! A nőket soha sem szabad megütni!!!!! Akár feminista, akár maradi, elnyomott "alacsonyrendű" és egyéb bajos!


A feminista nőt meg lehet ütni(bár joga senkinek nincs ehhez), de lehet hogy ököllel adja vissza vagy kidobja a pasit!


A maradi nő meg hagyja magát csapkodni (mert jogos, és persze megérdemli, miért ne) de neki visszaütni nem szabad....mert ő az alacsonyrendű nő.


Én szerintem meg egy nő ad a pasinak egy pofont(elnézendőbb) mint ha egy pasi egy nőnek.


Ha egy pasi megüt egy nőt, elítélendő. Nincs se hiszti se semmi ok arra, hogy te egy nálad gyengébb, vagy idősebb felnőtt embert megüss!

A nő nem gyerek! Nem állat! Egy felnőtt ember! A testi fölénnyel nem kell visszaélni.


Nekem is borzalmasan hisztis volt a pasim, volt, hogy majdnem megütöttem, de visszafogtam magam.


Aki észhez térítő pofont adogat, abból később is lehetnek egyéb más agressziók is, mert nem tudsz magadon uralkodni.

Olyankor ott kell hagyni és menj ki szellőztesd ki a fejedet. A csaj is lehiggad előbb-utóbb.

2009. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg nem kellett volna!!:( Én nem bízok testileg már a pasikba. Elég nehéz kiérdemelni a bizalmamat korábban egyik barátom erőszakos volt velem és nagyon bennem maradt. Szóval, ha engem bántana valaki egyből otthagynám, ha jogosan, ha nem!:(Sose bíznék meg többet benne. Nagyon kevés emberhez van türemem, de, ha szeretek valakit telejs szívemből szörnyen kitartó vagyok mellette bármilyen vitánk is van. Amúgy tudom milyen kiakasztóak ezek a féltékenykedős viták is!:) De ne így old meg azt erősítheted benne, hogy tényleg nem szereted és mégjobban féltékeny lesz.
2009. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

tudom hogy nagyon rosszul cselekedtem és sajnálom...

idegbeteg vagyok én is ez tény, de nyugodtan magyarázva sem értette meg a dolgokat, aztán mikor idegesen próbáltam a tudatára adni akkor sem sikerült és ő egyre jobban pattogok...

nem mentségek tudom, tisztában vagyok vele, ezelőtt volt egy 2,5éves kapcsolatom ott is voltak hasonló nagy viták de egyszer nem emeltem rá kezet, szóval ne ítéljetek el...most sem akkorát ütöttem h kihullott egy foga, csak éppen egy kis pofon volt a hatalmas hisztije miatt... :S

2009. dec. 10. 20:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!