Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a páromnak karácson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a páromnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a párommal, ez lesz az első közös karácsonyunk és nem tudom mit adhatnék neki, aminek igazán örülne. 27 éves és nincs igazán hobbija. Elég nehezen jöttünk össze, először elküldtem a súlya miatt, majd a kedvemért lefogyott és azóta együtt vagyunk. Talán viccelődni szeret a legjobban, de hogy ezen kívül mi a kedvenc elfoglaltsága (rajtam kívül:) azt nem tudom. Mostanában sokat járunk bowlingozni, ez lett a közös hobbink.

Azt találtam ki, hogy csinálok neki kis kártyákat, amikre különböző tevékenységeket írok fel és minden héten kihúzna egyet és azt megcsináljuk. Vagy ez nagyon gyerekes? De még ezt is kevésnek tartom, kellene valami nagyobb ajándék is. De mi?

22/L


2009. dec. 10. 09:16
 1/4 anonim válasza:

-nem dohányzik?mert akkor adhatnál gravírozott öngyújtót,vagy ilyen fém cigitárcát^^

-közös fényképekből vagy erotikus Énedből naptár(mármint úgy értem,h egyszál girlandba vagy tekerve és képek:D)

én csináltam olyat is h amikor jött haza,csak képeket talált meg ledobott ruhadarabokat a szobájáig,és akkor ott vártam :P(igaz ez szülinapra)

2009. dec. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De azért beszélgetni szoktatok?


Az ember mindig mond valami apróságot, amiből kiderül, hogy mi lenne a legjobb, csak oda kell figyelni. A kártyás aranyos ötlet, nem rossz, és jó hogy te készíted.


De ha te se ismered a barátodat, mi honnan tudjuk mi lenne jó? Gondold végig, hogy mikről szokott beszélni, abból is sok minden kiderül.

2009. dec. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek titeket, de egy normáis 27 éves fiú sztem a következők bármelyikének örülne:

vmi. különleges ital amit szeret (bor, whiskey stb.), ruha amiben jól nézne ki és neked is tetszik, alsógatya stb., ha szeret olvasni akkor könyv, ha van vmi. hobbija (sport, horgászat akármi) akkor azzal kapcsolatan,

kocsiját szereti akkor azzal kapcsolatban vmi., stb. stb. stb. De neked kéne ismerned.

2009. dec. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jah és 27/f vagyok
2009. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!